אחרי שקטעה רצף של 15 משחקי ליגה ללא ניצחון עם 1:2 על הפועל באר שבע ועלתה לרבע גמר גביע המדינה עם 2:4 על אדומים אשדוד מליגה א׳, נועלת טבלת ליגת העל הפועל רעננה רוצה להמשיך במומנטום על מנת לברוח מהמקום האחרון ומתכוננת לקראת משחקה הבא בליגה, ביום ראשון ב-20:15 מול הפועל תל אביב.

המאמן ניסו אביטן ייאלץ להסתדר עם חוליית קישור דלילה במשחק מול האקסית, כאשר גם הקפטן השני בן בנימין וגם הקשר אביחי ידין לא יעמדו לרשותו מאחר והם מרצים עונש הרחקה בעקבות צבירת חמישה כרטיסים צהובים. לעומת זאת, המגן הימני עדי נמני, שזכה למנוחה במשחק הגביע, יחזור, כמו גם השוער אסף צור שיחזור לעמוד בין הקורות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: ״לזכות בגביע זה חלום״

אביטן התייחס להכנות ואמר: "אנחנו מגיעים למשחק חוץ קשה, למרות שזה יהיה משחק רדיוס, מול הפועל תל אביב שנמצאת במומנטום מצוין. גם אנחנו עשינו ניצחון חשוב ואנחנו רוצים לייצר המשכיות גם אצלנו. אנחנו עדיין במאבקים מאוד חשובים וכל נקודה יכולה להכריע במאבק על ההישרדות ולכן אנחנו דרוכים ומוכנים ורוצים לעשות רצף חיובי״.

המגן השמאלי ירדן כהן הוסיף: "אחרי תקופה ארוכה שלא ניצחנו, כיף לחזור ולהרגיש את התחושה הזאת, יש אווירה טובה בקבוצה וכולם נחושים להמשיך ככה ולא להוריד את הרגל מהגז, כי צריך לזכור שאנחנו עדיין במקום האחרון, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו ובטוחים שיצאנו לדרך חדשה. יהיה משחק קשה ביום ראשון מול הפועל תל אביב שנמצאת במומנטום טוב, אבל הצוות מכין אותנו בצורה הטובה ביותר כמו לכל משחק ואנחנו באים לנצח את המשחק הזה".