הפועל תל אביב עשתה הערב (ראשון) עוד צעד למעלה, הפעם אחרי 0:1 יקר על הפועל באר שבע באצטדיון בנתניה. זה היה ניצחון שני ברציפות עבור המארחת המעודדת של ניר קלינגר שעל הדרך גם עצרה רצף של שלושה ניצחונות בכל המסגרות לחבורה המאוכזבת של ברק בכר, שלא הצליחה להתקרב לבית”ר ירושלים שבמקום השלישי.

קלינגר אמר: “זה מתחיל להיראות כמו שאני רוצה, הרבה יותר ורק חבל שלא מימשנו את השליטה כי היו לא מעט הזדמנויות בטוחות. בסך הכל 3 נקודות חשובות לברוח מהאזור המסוכן ולהמשיך קדימה. הפועל באר שבע יקרה לי, אבל אנחנו יריבים במגרש והניצחון הגיע לנו. השחקנים נתנו הכול בתנאים קשים, שיחקנו כדורגל ולא באנו לגנוב, אך הדיבורים על פלייאוף עליון עוד מוקדמים. היינו בבור עמוק ואנחנו יוצאים ממנו, אם יהיה סגל ארוך אז יהיה על מה לדבר. שחקנים הגיעו מהיציע ולקחו את הקרדיט שלהם ומקווה שהסגל יתרחב לאט לאט, הייתה תקופה קשה”.

ניר קלינגר (חגי מיכאלי)ניר קלינגר (חגי מיכאלי)

עומרי אלטמן אמר: “הרגשנו מצוין ושלטנו במשחק, זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה. נתנו הכול על המגרש וידענו שאת המשחק צריך לנצח עם הלב. השאיפה היא פלייאוף עליון ואנחנו לא מסתירים את זה. יש עוד נקודות שצריכים להחזיר מתחילת העונה”.

בכר סיפר: “הגיע לנו להפסיד, חזרנו שני צעדים קדימה. משחק לא טוב מול קבוצה שרצתה יותר. נצטרך לראות איך משפרים את המצב, התפקיד שלי להוציא את המקסימום ממה שיש. הפסד כואב, אך שוב נצטרך לחזור למסלול ולנצח. המטרה? לשאוף כמה שיותר רחוק, המטרה היא להיאבק על כרטיס לאירופה ועל הגביע כמובן. תמיד בינואר יש שינויים, נראה מה אפשר לעשות כדי לחזק את הקבוצה”.