הפועל תל אביב רשמה עוד צעד חשוב לקראת קבלת הכרטיס לפלייאוף העליון. האדומים אירחו היום (שבת) באצטדיון בלומפילד את עירוני קריית שמונה, ויצאו עם 0:2 חשוב. זה לא היה משחק גדול של החבורה מוולפסון, אך עומרי אלטמן נהנה משתי טעויות קשות של אורי צעדון שהובילו לפנדלים, ובכך כבש צמד שערים מהנקודה הלבנה.

ניר קלינגר, מאמן האדומים, התייחס לניצחון החשוב: “היה חשוב לחזור לנצח אחרי התבוסה למכבי חיפה, אני עדיין עצוב מהמשחק והיום אני לא יוצא מגדרי מהניצחון. ביחד כמועדון גדול כמו הפועל תל אביב התרוממנו והיינו חייבים לנצח. עדיין יש שרידי עצב ממה שקרה בחיפה. זה היה לא מקובל ולא מתאים, ובחיים צריך לדעת לקבל מקרים כאלו בהכנעה ולהגיד שפישלנו. מול ק”ש היתרון שלנו לא היה מוטל בספק במשחק והגיע לנו לנצח”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: אנחנו משלמים על הנאיביות

הקיצוניות ביכולת של הקבוצה: “אני לא מסכים איתך שהיכולת קיצונית. הסגל שלנו מאוד קצר והעומס נופל על 12,13 שחקנים שרצים מהיום שהגעתי. מול מכבי חיפה שינינו את ההרכב והוא לא היה טוב ולא מאוזן, אני הראשון שאודה בזה, זו אחריות שלי. לא הייתה לנו ברירה עקב הפציעות והעייפות. צריך לדעת להתמודד עם זה, לא עשינו צעדים משמעותיים גם בחלון כי יש חשיבה מאחורי זה”.

ניר קלינגר (עמרי שטיין)ניר קלינגר (עמרי שטיין)

המטרות של הפועל תל אביב: “לפני שלושה חודשים היינו במנוסה מהתחתית, היום אנחנו ברדיפה אחר הפלייאוף העליון, אבל אני לא רוצה שנרדוף בשריטות, אני רוצה שיהיה לנו מגיע להיות שם. אם נביא את נקודות אז נרוויח את מקומנו שם. יש לנו גם את הגביע מול העיניים, ננסה להגיע בכושר הכי טוב ולזכות גם במפעל הזה”.

עומרי אלטמן חוגג עם שחקני הפועל ת"א (שחר גרוס)עומרי אלטמן חוגג עם שחקני הפועל ת"א (שחר גרוס)

אלטמן, כובש הצמד, שיתף את תחושותיו לאחר ההתאוששות מהתבוסה מול מכבי חיפה: “כל השבוע הזכרנו את זה. לא יצאנו ברוח אחרת כי חטפנו מכה קשה. זה היה חשוב למורל ולביטחון לעשות ניצחון. זה היה קצת יותר קשה במחצית הראשונה אבל הצלחנו לסחוט שני פנדלים ואני שמח שניצחנו. הכי חשוב שנצא מפה לעוד רצף”.

האם זה היה משחק מפתח כדי לקבל כרטיס לפלייאוף העליון: “לגמרי. דיברנו על זה שאם אנחנו רוצים להיות בפלייאוף העליון נצטרך לנצח את ק”ש בבית ועשינו את זה. יש לנו רצף משחקים לא קל ונצטרך לעשות את העבודה שלנו”.

עומרי אלטמן כובש מהנקודה הלבנה (שחר גרוס)עומרי אלטמן כובש מהנקודה הלבנה (שחר גרוס)

איך הפועל מצליחה להתגבר על משוכות כל כך קשות: “זה שווה לכולם, לליגה, להנהלה, לאוהדים ולעצמנו שאנחנו מצליחים ככה. לא נלך רחוק מדי, יש לנו זמן להתכונן עד שני הבא. ננוח, נראה מה לא היה בסדר במשחק הזה, נתקן ונגיע מוכנים ליום שני”.

בצד המפסיד, קובי רפואה, מאמן הלבנים, התייחס למשחק: “זה הפסד מתסכל. אני חושב שלמרות שהפועל תל אביב שלטו היא ניצחה בלי להגיע למצבים, מלבד שני הפנדלים הם לא הגיעו לכלום. זו נאיביות שלנו, אלו דברים שחוזרים על עצמם, אין לי הרבה מה להגיד”.

קובי רפואה (שחר גרוס)קובי רפואה (שחר גרוס)

איך יוצאים מהמצב הזה: “אנחנו מנסים לעשות כל פעם דברים אחרים. פתחנו טוב את המחצית השנייה, אבל בלי להגיע למצבים הם כבשו שני שערים ושילמנו מחיר כבד על הנאיביות, שהיא כבר יותר מדי גדולה”.

מה דעתו על ההופעה של אורי צעדון, שגרם לשני הפנדלים: “אני לא מאשים אף שחקן, זה קורה לנו כל שבוע. אנחנו מרגישים טוב במשחק ואז היריבה עושה חצי התקפה ומוציאה שער. אנחנו משלמים מחיר כבד כל שבוע.

אורי צעדון מכשיל את אלטמן (שחר גרוס)אורי צעדון מכשיל את אלטמן (שחר גרוס)

למה לא התחזקו בחלוץ: “עבדנו קשה וחיפשנו. היו כל מיני דברים שנפלו בדרך, זו עובדה ועם זה צריך להמשיך קדימה”.

המצב רע בתחתית והקבוצה מתקשה לצאת מסיטואציה, האם מעמדו בקבוצה מעורער: “אני מרגיש טוב מאוד לגבי מעמדי. התחושות לא נעימות כי אחננו בתחתית, אבל אני לא חושש למעמדי”. 

אורי צעדון וראדו גינסארי (שחר גרוס)אורי צעדון וראדו גינסארי (שחר גרוס)