קובי רפואה, שפוטר בחודש שעבר מהפועל תל אביב ומאז פעל כדי לתבוע אותה, כפי שנחשף ב-ONE, הגיש היום (חמישי) תביעה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל כנגד המועדון, זאת באמצעות עורך דינו, רועי רוזן.

רוזן אמר לאחר מכן: "למרבה הצער, קובי - אשר נתון תחת חוזה מחייב עם המועדון גם לעונת המשחקים הקרובה - הושלך מהמועדון. המהלך נעשה באופן חד צדדי, משפיל, פוגעני ובניגוד להוראות ההסכם והדין. אחרי שעשה את שעשה הוסיף המועדון חטא על פשע, הכפיש את קובי וכעת גם מסרב לקיים את התחייבויותיו הכלכליות כלפיו. קובי אוהב את המועדון, את הקהל, את השחקנים ואת כל החברים הרבים שרכש במקום המיוחד הזה, כך שהגשת התביעה הייתה צעד לא קל עבורו. עם זאת, כאמור, לא נותרה בידיו ברירה אחרת".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חוגג ובניון משחקים כדורגל בשכונה

כזכור, רפואה הגיע בחודש שעבר, עם תום העונה החולפת בליגת העל, כביכול לפגישת עבודה עם אחד מבעלי הפועל ת"א, אלא שהתבקש לחתום על סעיף בחוזהו שיאפשר לאדומים לפטרו תמורת חודש פיצויים ומשסירב, פוטר למעשה. מאז הפועל ת"א מינתה את ניסו אביטן, כאשר במקביל רפואה תכנן לתבוע את המשך חוזהו בעונה הבאה, שכן הוא הוארך אוטומטית עם הישארות הקבוצה בליגת העל.

ניסו אביטן (איציק בלניצקי)ניסו אביטן (איציק בלניצקי)

הפועל תל אביב בדקה אפשרות לצרף את קייס גאנם מהפועל רעננה

בתוך כך, בהפועל ת"א ניהלו מספר שיחות עם הפועל רעננה בתקופה האחרונה, כאשר במסגרתן האדומים בדקו את האפשרות לצרף את קייס גאנם, אולם נענו בשלילה מצד הקבוצה של אשר אלון. מחירו של גאנם גבוה ולא כזה שהפעול ת"א יכולה לעמוד בו ויש לו הצעות נוספות. 

קייס גאנם (אחמד מוררה)קייס גאנם (אחמד מוררה)

כמו כן, נמשכו השיחות בנוגע למגן עמית כהן, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE בחודש שעבר. לאחר שהאדומים הציעו את ירין פרץ ואת מוטי ברשצקי, כשרעננה סירבה לטרייד שכזה, רעננה דורשת כרגע לפחות 800 אלף שקל על כהן, שפרץ בעונה בחולפת תחת אביטן בחדרה בעודו מושאל מרעננה. הקבוצה מהשרון גם בדקה אפשרות לצרף את רועי זיקרי, ללא קשר לטרייד בכל המדובר על כהן לפי שעה, ונענתה בשלילה מכיוון מתחם חודורוב.

עמית כהן מול עמית זנטי (שחר גרוס)עמית כהן מול עמית זנטי (שחר גרוס)