שחקני הפועל תל אביב נערכים לקראת המשך השיחות מול בעלי המועדון לגבי הקיצוצים, ומנסים כמובן להימנע מיציאה לחופשה ללא תשלום, כפי שהאדומים כבר הודיעו שיהיה. כדי לשוב לשולחן המו"מ (הווירטואלי) במטרה להגיע לסיכום הם שכרו את שירותיו של עורך הדין רועי רוזן, שטיפל בנושא בבני יהודה ובמכבי נתניה מטעם המועדונים, עושה זאת גם בהפועל רעננה ומייצג את שחקני הפועל באר שבע מול אלונה ברקת.

אחרי יממה טעונה בין השחקנים לבעלים, שכללה יוזמה של מאור בוזגלו להקמת ארגון שחקנים חדש כשהוא מתנגד למתווה הקיצוצים של ההנהלה, הודעה חד צדדית על חל"ת מצד המועדון, תגובות חריפות משני הצדדים ופוסטים עוקצניים ברשתות החברתיות, במתחם חודורוב רוצים לסיים את הסאגה.

כבר אתמול הוצע המתווה של ארגון השחקנים ומכבי נתניה שהוא קיצוץ 50% משכר הנטו למשך שלושה חודשים, כולל חודש יוני, אם וכאשר הליגה תשוב לפעילות.

בוזגלו מתנגד לקיצוצים: לא נגיד אמן להכול

בעוד היציאה לחל"ת לא רצויה על ידי אף אחד, ובהתחשב בכך שההצעה המקורית של הבעלים הייתה מתגמלת יותר מאשר זו של ארגון השחקנים, השחקנים והבעלים ינסו להגיע לעמק השווה ולהתפשר על פתרון שירצה את השחקנים הבכירים ואת מרוויחי השכר הבינוני והנמוך, שכן לא כולם היו מרוצים מהפיצוץ במו"מ אתמול אבל העדיפו לשמור על שתיקה.

אחרי קרב הגרסאות בין השחקנים "המנותקים" לבין הבעלים ש"חזרו בהם", בהפועל ת"א יחזרו בקרוב לדבר באופן רשמי, כשעו"ד רוזן יתנהל מול זאב גרינברג ושרון ניסנוב, כדי להשיג תוצאה שתרצה את שני הצדדים.