אחד השחקנים המצטיינים והמשפיעים שהגיעו למכבי חיפה בשנים האחרונות הוא הקשר ההולנדי צ'ירון שרי. האוהדים הירוקים והאנשים בקבוצה התאהבו מיד בשחקן שהתאקלם היטב בקבוצה של מרקו בלבול, אך לאחרונה, שמו של שרי עלה כמי שמבוקש בקבוצת טרבזונספור, מוליכת הליגה הטורקית בה משחק גם טוני וואקמה, ובמועדונים נוספים.

הדיווחים כנראה העלו חשש מסוים בקרב הקהל בכרמל, אך בשיחות פנימיות שהקשר ערך לאחרונה עם אנשי מכבי חיפה עולה כי הוא מאוד מרוצה מההתאקלמות שלו במועדון ובמיוחד מההתאקלמות של משפחתו שאוהבת את ישראל ואת המגורים בה. לקשר טוב בארץ והוא הבהיר לירוקים שהוא רוצה להישאר פה ולא מתכוון לעזוב, על אף ההצעות המפתות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: מכבי חיפה גברה 2:3 על נוף הגליל

עד כה, לשרי 2,374 דקות משחק בליגת העל, במהלכן כבש 8 שערים, הוסיף 8 בישולים ולמעשה שיחק בכל 26 המחזורים בליגת הבורסה לניירות ערך. בשני משחקים בלבד הוא לא פתח בהרכב ונכנס כמחליף, בעוד שבארבעה משחקים אחרים הוא הוחלף.

מכבי חיפה תלויה ביכולת של שרי בפתיחת משחקי הפלייאוף העליון ובמיוחד במשחק מול הפועל תל אביב, בו היא תחסר את נטע לביא וסאן מנחם המוצהבים, כמו גם את דולב חזיזה ויובל אשכנזי הפצועים.

נטע לביא, ייעדר מול הפועל ת"א (עמרי שטיין)נטע לביא, ייעדר מול הפועל ת"א (עמרי שטיין)

ביום שלישי הקרוב חזיזה אמור להתחיל להתאמן קלות עם הקבוצה כשבצוות המקצועי ירצו לראות איך הוא יתמודד לאחר שערך לאחרונה ניתוח בקע בגרמניה. חזיזה לא שיחק שלושה חודשים ולכן בחיפה נזהרים מאוד עם החזרה שלו, כדי לא לגרום לעומס שיביא להחמרת ההתאוששות שלו.