מאמן מכבי חיפה, מרקו בלבול, מעדיף שלא לשנות את תבנית המשחק ולאפשר להרכב שפתח במשחק הניצחון מול הפועל תל אביב לפתוח גם הערב (ראשון) ב-20:15 מול בית”ר ירושלים באצטדיון סמי עופר.

כפועל יוצא מכך, מי שיפתחו בחוד ההתקפה הם מלך שערי הקבוצה ניקיטה רוקאביצה ויאניק ווילדסחוט. ירדן שועה ומוחמד עוואד, שכל אחד מהם יכול ביום נתון לפתוח בהרכב, יחכו להזדמנות שלהם מהספסל. בלבול ימשיך במערך של ארבעה שחקני הגנה. עופרי ארד יזכה שוב לעדיפות על פני עאיד חבשי ויפתח לצידו של טרנט סיינסבורי. דולב חזיזה וצ’ירון שרי ישחקו בקישור.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לקראת בית"ר: אוהדי מכבי חיפה בטירוף

בחיפה מודעים לחשיבות המשחק. מעבר לרצון לשמור על מרחק סביר של שלוש נקודות ממכבי תל אביב, ששמטה רק ארבע נקודות, יש רצון “לנער” את בית"ר ממאבק האליפות. ניצחון של חיפה יפתח פער של שבע נקודות מול בית"ר: “חשוב מאוד שנמשיך להיות כל הזמן באזור של המקום הראשון. זה מבחן צמרת גדול שנצטרך לעמוד בו”, אמרו בקבוצה.

בלבול יפגוש מהעבר השני את רוני לוי. לפני ארבע שנים לוי היה זה שהחליף את בלבול אחרי שהאחרון אימן במשך חצי שנה בלבד. יוסי בניון, שאינו זוכה לעדנה מצד אוהדי חיפה ואף ספג קריאות בוז במהלך “משחק השלום”, צפוי לזכות לקבלת פנים "חמה" מצד אוהדים שמתקשים לסלוח על סוף עונת 2015/16, אותה עונה בה הקבוצה זכתה בגביע ומיד לאחר מכן בניון הודיע שהוא עוזב.

בניון. ספג בוז בסמי עופר (עמרי שטיין)בניון. ספג בוז בסמי עופר (עמרי שטיין)

כ-30 אלף צופים יגיעו לסמי עופר על מנת לצפות בשתי קבוצות אטרקטיביות. במועדון ביקשו מהאוהדים להגיע כמה שיותר מוקדם למגרש על מנת שלא ייווצרו באזור פקקים ועומסים גדולים.

הרכב משוער: ג'וש כהן, ארנסט מבוקה, טרנט סיינסבורי, עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, צ'ירון שרי, יאניק ווילדסחוט וניקיטה רוקאביצה.