יענקל’ה שחר ממשיך לשמור על שחקני הבית. אחרי שעאיד חבשי חתם במכבי חיפה לחמש שנים, גם קפטן הקבוצה נפגש עם הבעלים, שהחתים אותו על הארכת חוזהו בקבוצה עד 2023, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

בצד הירוק של הכרמל מרוצים מאוד מהמשך התהליך לפיו שחקני הסגל הישראלים ממשיכים לתת את הטון ולפיכך הרצון הגדול הוא להגיע עם חלקם הגדול להסכם חדש לארבע שנים, דבר שיעניק לכל הצדדים שקט תעשייתי להמשך. לביא הוא לא האחרון בסבב והבאים בתור להארכת חוזיהם הם עופרי ארד ומוחמד עוואד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: "המטרה להיות יותר תחרותיים"

"אני מאושר וגאה על הרגע הזה. מגיל 13 אני במועדון, העונה מתחיל את השנה החמישית שלי הבוגרים, כל יום עבורי במועדון הזה הוא כהגשמת חלום - להתאמן, לשחק ולהיות הקפטן של מכבי חיפה, הדבר הכי נפלא שיכול להיות. שמח על האמון וגאה להיות חלק מהמועדון הענק הזה", אמר לביא לאתר הרשמי של הירוקים לאחר החתימה.

גם מרקו בלבול היה מרוצה מהחמתו של הקפטן: "נטע הוא עוד שחקן בית חשוב שהחתמנו לטווח ארוך, כחלק מהדרך שלנו - בניית תשתית וסגל לשנים הקרובות. מאחל לנטע הצלחה רבה".

גלעד קצב, נטע לביא ויעקב שחר (פרטי) (מערכת ONE)גלעד קצב, נטע לביא ויעקב שחר (פרטי) (מערכת ONE)

מנכ"ל המועדון, אסף בן דב: "לאחר החתמתו של עאיד חבשי, אנו מחתימים לטווח ארוך גם את הקפטן שלנו נטע לביא. שמנו לנו למטרה לשמור על השחקנים המובילים שלנו לשנים הבאות ונמשיך להחתים את השחקנים הצעירים שלנו על חוזים ארוכי טווח מתוך ראייה לעתיד הקרוב ולשנים הבאות".

במקביל, הקבוצה של מרקו בלבול תתכנס הערב לאימון כחלק מההכנה למשחק הליגה מול הפועל רעננה במחזור הראשון, כשמעל 20 אלף אוהדיפ צפויים להגיע לסמי עופר. במועדון שוררת אופטימיות בנוגע למצבו של הקשר דולב חזיזה, שעבר בדיקת CT בעקבות הכאבים בגבו. הערכה היא שחזיזה יהיה כשיר למשחק מול מנחם קורצקי ושחקניו ויפתח בהרכב.

נטע לביא (האתר הרשמי של מכבי חיפה)נטע לביא (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

לעומת חזיזה, רמי גרשון עדיין פצוע ולא יהיה בסגל, בעוד צ'ירון שרי עדיין לא יכול לשחק 90 דקות וישולב במשחק. מי שממשיך לצבור קרדיט גדול יותר הוא ההולנדי השני של הקבוצה, יאניק ווילדסחוט, שמאימון לאימון ניכר שיפור משמעותי בחדות וביכולת שלו. ירדן שועה או עוואד צפויים  לפתוח לצידו של ניקיטה רוקאביצה.