במכבי חיפה בוחנים ברצינות גדולה את החזרתו בינואר של הקשר הגמבי סאקו טורה, המושאל בימים אלה ללסקציה נס ציונה. החלטה סופית בנושא עוד אין אבל במועדון הירוק כבר הודיעו לקבוצה של עמיר תורג’מן כי יש אפשרות שהם יקראו אליהם את השחקן בחזרה עם פתיחת חלון העברות בינואר. ההחלטה האם להחזירו תלויה ועומדת בזרים שישוחררו או יושאלו על פי החלטת הצוות המקצועי.

טורה ניחן ביכולות טכניות טובות ויכול לשחק במגוון תפקידים, בין היתר בכנף. כך או כך רק לאחר המשחק ביום שני מול מכבי תל אביב, מכבי חיפה תאיץ את המהלכים לקראת חלון ההעברות שייפתח בישראל ביום שלאחר ההתמודדות מול הצהובים בסמי עופר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ירדן שועה עם שערים מבריקים באימון חיפה

בינתיים, השוער גיא חיימוב חזר לאימונים מלאים אחרי שלא התאמן בתקופה האחרונה בגלל פציעה בכתף. כרגע לא ברור אם יהיה בסגל לקראת המשחק מול מכבי ת"א אבל לא נמנע שמרקו בלבול יחליט להחזירו. מי שיפתח בהרכב הוא כמובן ג'וש כהן שעד כה מגלה יכולת טובה והוכיח שמקומו בין הקורות.

להוציא את רמי גרשון, לבלבול יש סגל מלא למשחק. בשל מזג האוויר הסוער הצפוי בשבת מסתמן שלא יהיה מפגן תמיכה של אוהדים במהלך האימון. יחד עם זאת, כ-30 אלף אוהדים יגיעו ביום שני לסמי עופר כדי לצפות באחד ממשחקי העונה הכי חשובים בליגה הישראלית בשנים האחרונות.