מכבי חיפה נחתה הבוקר (שישי) בישראל אחרי שהצליחה לעמוד במשימה והשיגה ניצחון חוץ 2:3 מול מורה הסלובנית. עוד בטרם הקבוצה המריאה לגומלין, היה ברור שיתרון שני השערים מסמי עופר אמור להספיק כדי לעבור שלב ולפגוש את שטרסבורג בשבוע הבא ואכן כך היה.

הקשר דולב חזיזה נזקק לארבעה תפרים בראשו זכר לפגיעת הראש עם שחקן סלובני בעקבותיה חזיזה נזקק לטיפול והוחלף. גם יובל אשכנזי שבישל למוחמד עוואד את השער הראשון וכבש את השני והשלישי, ספג פגיעה ברגלו אבל אמור להתאושש. במכבי חיפה יכולים להיות מרוצים מצמד שחקני הרכש ואמרו: "לא כל רכש נוצץ מצליח. חזיזה ואשכנזי הגיעו כדי להצליח".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סאן מנחם הושפע יותר מדי מניימאר וגריזמן?

מי שרשם השמטה אומללה מבחינתו אחרי שגילה יכולת טובה במשחק הראשון, הוא השוער גיא חיימוב. שחקניה הצעירים של הקבוצה בירוק לא נבהלו מהיתרון המוקדם של הסלובנים, המשיכו להניע את הכדור בסבלנות וכבשו את השערים. אחד מהם נכבש ע"י מוחמד עוואד שמצוי בכושר מצוין. ירדן שועה שבישל את השער השלישי טרם מצא את הרשת, אבל נראה שהוא בדרך הנכונה לקראת שטרסבורג.

בעקבות העובדה שאיקוום אוטין הצעיר גילה יכולת טובה לא מן הנמנע שמרקו בלבול ימשיך וייתן לו את הקרדיט גם בצרפת מול שטרסבורג. מי שיעמוד לדין משמעתי ביום ראשון ועשוי לעזוב הוא סאן מנחם. בחיפה יכולים אמנם להתעודד מהניצחון ושלושת שערי החוץ, אבל יחד עם זאת העובדה שמורה כבשה צמד שערים והגיעה בשני המשחקים ללא מעט מצבים שחלקם לא הסתיימו בשערים אמורה להדליק נורה אדומה למאמן שחייב שיפור במשחק ההגנה של חניכיו.

גיא חיימוב (עמרי שטיין)גיא חיימוב (עמרי שטיין)

ביום ראשון מצפה למכבי חיפה המשחק במסגרת גביע הטוטו מול הפועל ב"ש במהלכו בלבול יבצע רוטציה רחבה בהרכב לטובת שחקנים שלא שיחקו אתמול. היות וחיפה נחתה רק הבוקר וגם ככה הקבוצה תגיע עייפה למפגש בשל העומס ובלבול חושב על המשחק מול שטרסבורג, הוא צפוי להוריד מהעומס ולחלק את המשימות בין שאר השחקנים.