במכבי חיפה לקחו יום מנוחה ומחר (שלישי) הקבוצה תחדש את אימוניה לקראת משחק העונה מול מכבי תל אביב. אמנם עד למשחק נותר שבוע ימים, אבל בחיפה לא מסתירים את שביעות רצונם מהעובדה שאחרי שמונה שנים הקבוצה חזרה ליטול חלק במשחק עונה אמיתי שלתוצאתו עשויה להיות השפעה מכרעת על גורל האליפות.

ללא הקפטן נטע לביא שצבר חמישה כרטיסים צהובים ושיוחלף על ידי ז’אנדו פוקס, נותרה שאלה אחת פתוחה לגבי ההרכב שיעלה מרקו בלבול: על חשבון מי יעלה בהרכב דולב חזיזה שלא פתח מול עירוני קריית שמונה בגלל מחלה. חזיזה, שכמו יובל אשכנזי, נחשב לאחד השחקנים הטובים שהגיעו לכרמל בשנים האחרונות, יחזור בוודאות להרכב.

פוקס. יפתח לראשונה בליגה במשחק העונה (עמית מצפה)פוקס. יפתח לראשונה בליגה במשחק העונה (עמית מצפה)

בלבול, כך נראה, לא ישנה את המערך הקבוע שלו שעד כה הצליח ולכן נראה כרגע שחזיזה יבוא על חשבון אחד מהשניים: יאניק ווילדסחוט, שהיה בינוני מאוד בשני המשחקים האחרונים, או סינטהיו סלליך, שמהרגע שחזר להרכב הכניס מימד של מהירות.

בתוך כך, גם המלחמה על חולצת הסגל תלך ותחריף אחרי שמוחמד עוואד חוזר לעניינים. מי שעלול למצוא את עצמו בבעיה הוא ירדן שועה, שגם אתמול לא התאמן בגלל מחלה. בחיפה ממשיכים לכוון לקראת חלון ההעברות ומצפים לחזק את הקבוצה בשני שחקנים לפחות שייעבו וישדרגו את הסגל.