במכבי חיפה הודפים את הביקורות שנוגעות להחלטתו של המאמן מרקו בלבול שלא לשתף את ירדן שועה במהלך הניצחון 0:2 אתמול (שבת) על מכבי נתניה. בעוד הרשתות החברתיות געשו בנושא, בחיפה טוענים בתוקף שכל ההחלטות בנושא שועה או כל שחקן אחר בקבוצה הן החלטות מקצועיות נטו.

אחד מחבריו לקבוצה של שועה התייחס לכך כשאמר: "לא ברור בכלל איזה טענות יכולות להיות לירדן אחרי שקילל את בלבול והתנהל כפי שהתנהל באימונים".

בחיפה שוללים אפשרות ששועה ישוחרר וכרגע לפחות נראה שהחלוץ הצעיר יצטרך לקבל החלטה יחד עם סוכנו מה בכוונתו לעשות - האם לנסות ולצאת להשאלה עד תום העונה או להמשיך ולהתמודד עם הסיטואציה הקיימת - מלחמה על חולצת ההרכב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: השחקנים הוכיחו, שמחים מאוד

מול נתניה שחקני מכבי חיפה אמנם פתחו לא טוב את המשחק, אבל ככל שחלפו הדקות השתלטו על המתרחש במגרש וניצחו בצדק. מי שזכו למחמאות היו בעיקר עאיד חבשי שפתח אחרי תקופה ארוכה על חשבונו של עופרי ארד שיום קודם סבל מחום, נטע לביא שהוכיח עד כמה הוא משמעותי בהרכב וראוי להיות חלק מנבחרת ישראל לקראת המשחק מול סקוטלנד, ובעיקר יאניק ווילדסחוט שהיה מצוין וזכה לתשואות מהקהל כשהוחלף.

במהלך השבוע הקרוב מכבי חיפה תקדם את פעולותיה בחלון ההעברות של ינואר. מלבד ז’אנדו פוקס ששוחרר, ישנה בעיה להשאיל את איקוום אוטין הניגרי ונראה שהירוקים יסתפקו בשלב ראשון בהבאת זר אחד בלבד, שזהותו תיקבע רק לאחר פגישה בין שחר ובלבול.

יאניק ווילדסחוט. זכה למחמאות (עמרי שטיין)יאניק ווילדסחוט. זכה למחמאות (עמרי שטיין)

בינתיים, הקבוצה תחל כבר היום את הכנותיה למשחק הגביע בעפולה מול הפועל אום אל פאחם מהלאומית, בתקווה לא למעוד כפי שקרה באותו מגרש מול אותה יריבה למכבי ת”א, ולזכות בניצחון כדי להעפיל לרבע הגמר.