יעקב שחר, נשיא מכבי חיפה, אומנם לא הכריז עדיין על כך שמרקו בלבול ימשיך לאמן את הקבוצה, אך הירוקים מספרים כי הוא כבר החל לעבוד על העונה הבאה. בחיפה מעריכים כי הבעלים יכריז בשבועות הקרובים על כך שבלבול יצעיד את הקבוצה גם בעונה הקרובה.

בקבוצה מהכרמל בסך הכול מאוד מרוצים מההתנהלות של בלבול וכן מצורת המשחק של שמציגה ברוב העונה כדורגל התקפי ואטרקטיבי. בסביבת המועדון מספרים כי בלבול כבר החל להכין תכניות עתידיות יחד עם אנשי הקבוצה ועובד על היערכות למצב החדש שלאחר נגיף הקורונה. הוא אף החל לראות ביצועים של שחקנים מועמדים. 

יש לציין כי למכבי חיפה מתוכנן מחנה אימונים בהולנד בסוף יוני לקראת העונה הבאה וכבר עכשיו ברור כי עניין זה לא ייצא אל הפועל. הכול כמובן תלוי בשאלה הגדולה שעוד מרחפת – האם הליגה תחזור ואם כן, מתי תסתיים. עניין הטיסות רלוונטי לא פחות ונראה כי רק בחודש יולי השמיים יפתחו מחדש. מדובר בהערכות זעירות שכן הכול כמובן עשוי להשתנות בהתאם למצב הנזיל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי חיפה מפתיעה את בעלי המנויים הקשישים

בינתיים בקבוצה עוקבים אחרי הכושר של השחקנים, כאשר הם מעבירים מדי יום צילום של שעוני הדופק שלהם וככה אפשר לדעת האם הם שומרים על כושר בעבודה מרחוק. השחקנים אף נדרשים לדווח מהו משקלם. מחר (רביעי) הקבוצה צפויה לקיים אימון והרמת כוסית לחג של כל אנשי הקבוצה, כולל צוות המקצועי הרחב, אנשי משק וכו' באמצעות אפליקציית זום.