כשהיא נמצאת בתקופה טובה וספרה ארבעה משחקים רצופים ללא הפסד, כולל 0:3 על הפועל כפר סבא במחזור האחרון, מכבי חיפה תתארח בבלומפילד אצל הפועל תל אביב ביום שני הקרוב במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל. לקראת ההתמודדות המסקרנת, מאמן הירוקים מרקו בלבול דיבר היום (חמישי) במסיבת עיתונאים.

החבורה בירוק תשאף להמשיך במומנטום החיובי במטרה לחבר ניצחון שני ברצף על מנת להתבסס במקומות הראשונים. לרשות בלבול, סגל זהה לזה שהיה לרשותו במשחק האחרון ורק ביום ראשון יקבע ההרכב הסופי למשחק כאשר כ-8,000 אוהדי מכבי חיפה אמורים להגיע לאצטדיון בלומפילד.

מרקו בלבול (עמרי שטיין)מרקו בלבול (עמרי שטיין)

בלבול שיתף לגבי ההתמודדות מול האדומים: “קודם כל משחקים מולם הם תמיד משחקים גדולים ללא קשר למיקום, בטח כשמדובר בקבוצה עם שחקנים מנוסים ואיכותיים. ההכנות טובות ויהיה הרבה קהל שילווה אותנו. זה משחק חוץ קשה, צריכים להיות מוכנים ולהחזיר לקהל שמגיע לתמוך בנו בגדול”.

היכולת שלו עד כה על הקווים והקריאות מצד חלק מהקהל נגדו במהלך המשחקים: “אני לא אחלק ציונים לעצמי, מאמין ביכולת שלי. למכבי חיפה יש קהל אדיר, נכס למועדון והם חיים את המשחק. במועדון כזה צריך להיות חזק ולדעת לעמוד בזה. לא נעים לשמוע קריאות בוז”.

אוהדי מכבי חיפה (שחר גרוס)אוהדי מכבי חיפה (שחר גרוס)

“ראיתי את המשחק שלהם מול הפועל חיפה, עד הגול הראשון המשחק היה מאוזן והם היו שווים לפחות גול אחד. צריכים להסתכל על עצמנו. השגנו ניצחון חוץ מאוד יפה, אמרתי שכפר סבא קבוצה טובה ושלא יהיה לנו קל. השחקנים היו נחושים וגמרנו את המשחק בצורה טובה, סיפר בלבול על המשחק האחרון של הפועל ת”א בליגה ועל ניצחון קבוצתו במושבה.

המשחק עצמו: “לא משנה מי בצמרת ומי בתחתית, זה תמיד משחק גדול. עושים את הכי טוב שלנו באימונים והשחקנים מאוד רציניים. אנחנו רוצים להמשיך את התקופה הטובה שלנו ולהיות טובים. אנחנו כל הזמן חושבים איך להשתפר, אפילו שאנחנו הקבוצה שכבשה הכי הרבה גולים בליגה”.

מרקו בלבול (עמרי שטיין)מרקו בלבול (עמרי שטיין)

נטע לביא שיתף לקראת המשחק: "אני מעביר ביקורת עצמית ובכל משחק אני נותן הכל ומקבל את ההמלצות של המאמן. כל הזמן להיות חיובי ומשתדל לעשות הכי טוב. יש לנו סגל טוב ורחב וחדר הלבשה מצוין ויש לנו הרבה חבריה צעירים וזה עוזר לנו במרקם קבוצתי”.

שריקות הבוז: “לא נעים לקבל את זה אבל אני חמש שנים כאן וזה חלק מהמקצוע. יש לנו קהל אדיר שמלווה אותנו ונבוא לנצח את המשחק”.

נטע לביא (עמרי שטיין)נטע לביא (עמרי שטיין)
נטע לביא עם מרקו בלבול (עמרי שטיין)נטע לביא עם מרקו בלבול (עמרי שטיין)