הפועל חדרה, שעלתה אמש (רביעי) למקום החמישי עם 0:1 חשוב על בני יהודה, נערכת ליום האחרון של חלון ההעברות, כאשר שינוי אחד כבר התבצע - יהב גורפינקל חזר למכבי חיפה, כשבתמורה תקבל חדרה את המגן השמאלי איקוום אוטין, שהושאל מהירוקים.

בעקבות הגעתו של המגן הניגרי, מי שעתיד לפנות את מקומו במצבת הזרים הוא אחד מהשניים – או דידייה קוגבנייה שעשוי לעבור לסקציה נס ציונה, או לוסיו, בו מעוניינת מאוד עירוני קרית שמונה שמפעילה עליו לחץ שיעבור לשורותיה, אבל הברזילאי מסרב בכל תוקף לעבור אליה בשלב זה.

אם בסופו של דבר גם לוסיו וגם קוגבנייה יעזבו, יתפנה מקום של זר נוסף ואז חדרה עתידה להשיב לשורותיה את הבלם הספרדי דויד מתיאוס, שצריך להגיע להסדר עם רעננה, על הסרת חוזה. בינתיים מי ששוחרר מהקבוצה הוא סלים עמאש שעבר לאום אל פאחם מהלאומית.

ובינתיים, שמחה גדולה בחדרה אחרי הניצחון על בני יהודה בחוץ. הניצחון השני ברציפות של הקבוצה הוביל לפרץ שמחה גדול מאוד בחדר ההלבשה, שכלל ריקודים על השולחן, שירים בווליום גבוה וכמובן שיר הניצחון הקבוע של הקבוצה, "מהפכה של שמחה". בחדרה היו מרוצים לא רק מהניצחון במשחק זה, אלא גם מהעובדה שהיה זה הניצחון הרביעי של הקבוצה בששת המשחקים האחרונים, כשבארבעתם היא הצליחה לשמור על רשת נקייה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: פספסנו הזדמנות טובה להכנס לפליאוף

לראשונה מאז הצטרף לפני מספר ימים עלה בהרכב ג’וניור אוזוקווה, שנכנס להרכב במקום לוסיו המוצהב ולא הצליח להרשים במיוחד, אך במועדון טענו כי הוא: "היה בסדר גמור ביחס למשחק הראשון שלו. אי אפשר באמת לשפוט". בחדרה מרוצים גם מהחלק האחורי.

שער הניצחון, כמו זה במשחק מול נס ציונה, נכבש על ידי אליאל פרץ ששב מפציעה ממושכת בגינה נעדר מהמגרשים שלושה חודשים, ופתח לראשונה בהרכב מאז שובו. "הוא החיזוק שהיינו צריכים" אמרו בקבוצה, "מה צריך יותר ממנו כשהוא בכושר כזה? רק שימשיך".

יהב גורפינקל ורועי זיקרי חוגגים עם אליאל פרץ (נעם מורנו)יהב גורפינקל ורועי זיקרי חוגגים עם אליאל פרץ (נעם מורנו)

״אני שמח לכבוש״ אמר בסיום פרץ, שהוסיף: ״יכולנו לסיים את המשחק הרבה יותר מוקדם, עבדנו ביחד וזו עבודה שלנו כולנו. לא שיחקתי שלושה חודשים אז הייתה לי קצת התכווצות שרירים, אבל אני מרגיש מצוין. הצוות ואני עבדנו קשה כדי שאני אחזור למגרשים, אני שמח שהייתי שם ברגעים האחרונים״.

פרץ הוסיף: ״שואף להגיע בעתיד לאירופה ולרמות הגבוהות ביותר, אם אמשיך בדרך הזו של לכבוש שערים ולעזור לקבוצה, אז אני מאמין שאני בדרך הנכונה. אני כרגע בהפועל חדרה, רוצה לעזור לקבוצה ולהיות טוב, דומיננטי כמו שאני חושב שאני יכול להיות. חזרה למכבי? אני לא פוסל שום קבוצה. מכבי זה הבית שלי אבל סיימנו את ההתקשרות שלנו אז לא אפסול שום הצעה״.