לייו קסטיאנו בקושי הספיק לשחק 58 דקות במדי מכבי חיפה והוא כבר יכול להתחיל לתכנן את העונה הבאה בקבוצה אחרת. המגן שסובל מקרע בגיד המפשעה ייעדר לתקופה ארוכה, מה שמשאיר את הירוקים עם חלל רציני בצד ימין של ההגנה, וללא אלטרנטיבה לארנסט מאבוקה.

לייו, שחתם עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת, יכול לשחק כמגן בשני הצדדים והיה אמור לפתוח בהרכב כמגן שמאלי מול הפועל חדרה, אבל לרוע מזלו נפצע בחימום והוא כבר לא ימשיך במועדון. לשמחתם של הירוקים בשמאל יש להם עדיין את איקוום אוטין, שהיה ביציע בשני המשחקים האחרונים.

פציעתו של לייו יוצרת בעיה בעיקר בגלל העובדה שהסגל של מרקו בלבול קצר מאוד. צריך לזכור שלאחרונה נגרעו מהסגל מספר שחקנים דוגמת רז מאיר שסיים את העונה, ז’אנדו פוקס שעזב ללא שנמצאה לו אלטרנטיבה כמחליף לנטע לביא ושי בן דוד. במצב דברים שכזה, כאשר למכבי חיפה מצפים קרבות בפלייאוף ובגביע, המאמן יהיה חייב לעשות רוטציה וחלוקת עומסים משמעותית יותר בין השחקנים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: ניצחנו למרות משחק לא טוב שלנו

שחקן אחד שהירוקים מקווים להכשיר בהקדם האפשרי הוא רמי גרשון, במטרה שהבלם יצטרף לרוטציה. עם זאת, גרשון מתאושש מפציעה ארוכה וייקח זמן עד שהוא יחזור לכושר משחק.

רמי גרשון (רדאד ג'בארה)רמי גרשון (רדאד ג'בארה)

יובל אשכנזי שסובל מחבלה בשריר הירך האחורי זוכה לטיפולים ונמצא בספק למשחק מול מ.ס. אשדוד ביום שבת. מי שבטוח ייעדר הוא דולב חזיזה המוצהב. במצב כזה לא מהנמנע שמרקו בלבול, שחושב שמערך של חלוץ אחד הוא המערך האולטימטיבי לקבוצה, ייאלץ לשנותו ולשלב את ירדן שועה בהרכב. בחיפה מודעים לכך שמעתה כל איבוד נקודות עלול להיות קריטי במאבק האליפות וזו גם הסיבה שבקבוצה שומרים על דריכות מרבית לקראת הישורת האחרונה.