אחרי הנפילה הקשה מול הפועל כפר סבא במחזור שעבר, מכבי חיפה לא נבהלה מהניצחון של האלופה מכבי תל אביב על הפועל רעננה אתמול והערב (שלישי) הירוקים הוכיחו שהם לא מתכוונים להרים ידיים כל כך מהר והחזירו את הפער מהמוליכה לחמש נקודות עם 0:5 ענק על הפועל תל אביב המפורקת.

מרקו בלבול אמר: “תמיד מצפה לטוב ביותר ושמח שאחרי הפסד מאוד קשה, באנו והראינו אופי. בסופו של דבר נתנו לקהל כמו ברוב המשחקים השנה וזה כיף גדול. ספורטאים אמיתיים יודעים להתאושש מהפסד כזה, צריכים לדעת לצאת ממצבים כאלה כמו שעשינו. יש כאן שחקנים עם אופי טוב שהוכיחו את זה הערב. חסר לנו קצת ניסיון במאבקי אליפות, הרבה שחקנים פעם ראשונה נאבקים בצמרת”.

בלבול לאחר ה-0:5: לא נחים על זרי הדפנה

“מכבי תל אביב קבוצה נהדרת שנמצאת בצדק במקום הראשון. אנחנו מבחינתנו משחקים כדורגל התקפי, מאז שאנחנו משחקים בשיטה ותלכיד הזה אנחנו בדרך הנכונה. שמח שכולם נתנו כאן הופעה נהדרת ומגיע לקהל שיהנה מאיתנו. המשחק בטדי מול בית”ר? כל משחק נצטרך את האנרגיות כי זו קבוצה מאוד בינונית. גזרת ירדן שועה? הכול בסדר גמור, כל השחקנים עובדים קשה ומי שטוב משחק”.

ניקיטה רוקאביצה חוגג (רדאד ג'בארה)ניקיטה רוקאביצה חוגג (רדאד ג'בארה)

ניקיטה רוקאביצה סיפר: “שיחקנו טוב היום, באנו מפוקסים וכולם עשו עבודה טובה אחרי המחזור שעבר. שמח על שיא הכיבושים, מנסה לעשות את הטוב ביותר עבור הקבוצה. לחץ? אנחנו רק מסתכלים על עצמנו ועובר משחק אחר משחק. מכבי תל אביב צריכה לדאוג? מתמקדים כרגע רק בעצמנו. יש לנו חדר הלבשה טוב, שהשחקנים הוותיקים עוזרים לאלה הצעירים”.

כמו כן, בצד הסגל הירוק – המגן יהב גרופנקל מהפועל חדרה צפוי לחזור למכבי חיפה בזמן שהניגרי איקוום אוטין אמור לעשות את הדרך ההפוכה לחדרה על מנת לפנות מקום לזר שישי בחיפה.