חלוץ מכבי חיפה, יאניק ווילדסחוט, שתורגל באימון המסכם לקראת משחקה של הקבוצה הערב (שבת, 19:50) מול מכבי נתניה גם יפתח בהרכב החלוץ על חשבונו של סינטיהו סלליך. מי שעוד ישוב ל-11 הוא עאיד חבשי, שיתפוס את מקומו של עופרי ארד במרכז ההגנה ביחד עם טרנט סיינסבורי.

שחקן אחר שחוזר להרכב הוא הקפטן נטע לביא שיבוא במקומו של ז'אנדו פוקס שעזב ולא צפוי להמשיך ולשחק יותר בקבוצה אחרי שהנושא הכספי מולו יוסדר. לביא יפתח לצד יובל אשכנזי שהתאושש מפציעה בירך. אשכנזי עד כה לא החמיץ דקת משחק ליגה ונחשב לבאנקר הגדול של העונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: לא שיחקנו לפי התכנית, גילינו אופי

בחלק הקדמי, ניקיטה רוקאביצה יפתח בחוד ביחד עם ווילדסחוט, כאשר בספסל יעמדו לרשותו של מרקו בלבול שחקני התקפה דוגמת ירדן שועה ומוחמד עוואד, שגם הוא כבש שער במשחק האחרון. 

המאמן מרקו בלבול אמר לשחקנים: “אני מאמין בכם. יש לכם בגרות ואופי ואני מצפה להיות דרוכים הכי טוב לקראת המשחק". החיילים שבקרב הירוקים שלא יכולים לרכוש כרטיסים למשחק אלא במחיר של 90 שקלים. כ-3,000 מאוהדי חיפה יגיעו למשחק בתקווה לניצחון שימנף את הקבוצה לקראת הגביע מול הפועל אום אל פאחם.

מרקו בלבול (עמרי שטיין)מרקו בלבול (עמרי שטיין)

הרכב מכבי חיפה: ג’וש כהן, ארנסט מבוקה, טרנט סיינסבורי, עאיד חבשי, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, צ'ירון שרי, יאניק ווילדסחוט וניקיטה רוקאביצה.

הויבך פותח במקום אזולאי, מלדה ובצ’יראי בהתקפה

גם אצל היהלומים ישנה הפתעה ב-11, כאשר הקשר ניקו אולסק שהיה בדרכו החוצה מהמועדון, מקבל הזדמנות נוספת מדראפיץ’ וברדה ויעלה במרכז השדה ביחד עם אלמוג כהן, גבי קניקובסקי ורועי קהת. בעורף טים הויבך ימלא את מקומו של דולב אזולאי לצידו של צליל נחמיה במרכז, בזמן כארם ג’אבר יפתח בשמאל ו-ויקי כחלון בימין. בחלק הקדמי ישתפו פעולה יונס מלדה ופאטוס בצ’יראי.

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, כארם ג’אבר, צליל נחמיה, טים הויבך, ויקי כחלון, אלמוג כהן, ניקו אולסק, גבי קניקובסקי, רועי קהת, יונס מלדה ופאטוס בצ’יראי.