במכבי חיפה הושלמו ההכנות לקראת משחק הגביע היום (שבת, 15:30) מול סקציה נס ציונה. המאמן מרקו בלבול יחסר שני שחקני הרכב בדמותם של ארנסט מבוקה ועופרי ארד המוצהבים. סינטיהו סלליך חוזר אחרי פציעה ארוכה וקיבל את הקרדיט, כמו גם ז’אנדו פוקס שיעלה כקשר ואילו נטע לביא יפתח כמגן ימני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: לצערי אכזבנו את הקהל היום

בחיפה לא רוצים למעוד בטעות בגביע ויותר מכך חוששים מהארכה: "אסור לנו להגיע ל-120 דקות, בעיקר בגלל שביום שלישי מצפה לנו דרבי. אנחנו חייבים להיות יעילים וממוקדים במשחק הזה, לעשות את העבודה ולהתכונן הכי טוב שיש לדרבי", אמרו בקבוצה.

בחיפה הגיבו בחיוב לכתבה שפורסמה אתמול ב-ONE שהתייחסה להצלחה של מרקו בלבול בשנה האחרונה. גם שחקן העבר גוסטבו בוקולי אמר: "ההיסטוריה מלמדת שרק מאמן ישראלי מצליח במכבי חיפה ומה שמרקו בלבול עשה בשנה אחת אף מאמן לא עשה בשמונה שנים. מרקו הפך והחזיר את הקבוצה להיות קבוצה גדולה".

בנושא אחר, מכבי חיפה ביקרה בבית חולים רות לילדים ברמב"ם והקשר צ'ירון שרי לא היסס להתמגן מכף רגל עד ראש כדי לשמח ילד ששוכב בבידוד קפדני. בפוסט שהועלה על ידי דוד רטנר דובר רמב”ם נכתב: “אז הנה הוכחה שהמושג שחקן נשמה לא מוגבל רק לתת הכל על המגרש. שחקן נשמה”.

הרכב מכבי חיפה: ג’וש כהן, נטע לביא, עאיד חבשי, טרנט סיינסבורי, סאן מנחם, ז’אנדו פוקס, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, סנטיהו סלליך, צ’ירון שרי וניקיטה רוקאביצה.

אופיר מזרחי התאושש, וויטנס בחוץ

אופיר מזרחי התאושש ממחלה וחזר לעמוד לרשותו של עמיר תורג׳מן וסקציה נס ציונה לקראת המשחק מול מכבי חיפה. דרייס וויטנס הפצוע ממשיך להיעדר כמו גם גיא בדש. מאמן הכתומים, עמיר תורג’מן התייחס למשחק ואמר: ״משחק קשה מאוד בגביע נגד קבוצה מצוינת. אנחנו כמועדון לא מוותרים על שום משחק ושום תואר. נבוא מוכנים לעשות את העבודה שלנו. הזזנו טיפה את המאבקים בליגה הצידה, מתמקדים במשחק הגביע".

שחקני נס ציונה חוגגים (רדאד ג'בארה)שחקני נס ציונה חוגגים (רדאד ג'בארה)

 "אנחנו צריכים להתנתק מהרקע בליגה״, אמר הקפטן איתי עוזרי, ״המשחק ממש לא מפריע לנו. שחקנים מקצוענים עולים לכל משחק שיש להם בלו"ז ועושים הכי טוב שהם יכולים. לא חושבים על המצב בטבלה. יש משחק - עולים כדי לנצח אותו נקודה”.

הרכב נס ציונה: מתן זלמנוביץ, בן סיטלקול, אושר אבו, איתי עוזרי, רומריק אטו, נועם כהן, אלעד שחף, אופק ביטון, אילון ירושלמי, רז שטיין ואופיר מזרחי.