אחרי האכזבה בנבחרת ישראל מצמד המשחקים האחרונים, התיקו מול צפון מקדוניה בבית וההפסד הדרמטי בדקות הסיום בסלובניה, צמד משחקים בהם למכבי חיפה לא היה אף נציג בנבחרת, בקבוצה מהכרמל מצפים לזימונים של שחקניה לצמד המשחקים מול אוסטריה ולטביה.

בעבר שחקני מכבי חיפה כיכבו בנבחרת ישראל והיוו את השלד שלה. בזימונים האחרונים הופתעו במועדון לגלות שאף שחקן מהירוקים לא הוזמן על ידי אנדי הרצוג למרות שהקבוצה מצויה בצמרת ומגלה יכולת טובה לא פחות משאר הקבוצות שמספקות לא מעט שחקנים לסגל של המאמן האוסטרי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: שועה? שחקנים עוברים קווים אדומים

כעת מצפים בקרב הירוקים לזימון של לפחות שלושה שחקנים: "דולב חזיזה בכושר הכי טוב בליגה, נטע לביא הוא המנהיג שלנו והרבה בזכותו מכבי חיפה נראית נהדר וחבשי שלבטח עדיף על הבלמים שיש כיום בסגל חייבים להיות מוזמנים. בדרך כלל מזמינים את מי שבכושר והשחקנים האלו הוכיחו את עצמם ומגיע להם", אמרו במועדון.

כמו כן, במכבי חיפה הוסיפו וחידדו כי “קצת מוזר שבימים שבסגל יש לנו שני שחקנים בנבחרת אוסטרליה ושניים נוספים בסגל המורחב של קמרון, ובנוסף שחקן נבחרת ניגריה הצעירה, אין לנו שום נציג ישראלי בנבחרת בנבחרת ישראל. זה קצת אבסורד מה שקורה".

דולב חזיזה עוצר את הכדור על החזה (רדאד ג'בארה)דולב חזיזה עוצר את הכדור על החזה (רדאד ג'בארה)

במישור המקצועי, אחרי סערת ירדן שועה שכבר הספיק להתנצל באופן אישי, במועדון יגבשו החלטה כיצד לטפל בסוגיית השחקן שעולה בכל פעם לכותרות, ולאו דווקא במה שקשור לביצועים על הדשא. הבלם עופרי ארד על סף חתימה על הארכת חוזה למספר שנים. ענו: על השאלות הבוערות – כיצד במועדון צריכים לנהוג עם השחקן ומה יהיו ההשלכות על עתידו?