מכבי חיפה המריאה הבוקר (שלישי) לשטרסבורג שם תשחק ביום חמישי הקרוב מול הקבוצה המקומית ומחזיקת גביע הליגה הצרפתי, במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

לטיסה הצטרף השוער החדש גו'ש כהן שכבר חתם ועל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE. כהן יירשם למשחק ויהיה השוער השני במקומו של עומרי גלזר שהושאל לנס ציונה. מעבר לג'וש הרי שלא ירשמו שחקנים חדשים. עם כל הרצון הטוב לראות את ג’ורג’ מנדז'ק חותם ומשחק מול הצרפתים, הרי ששני הצדדים היו בצורים בעמדתם  מה שהשאיר את הפער הכספי בעינו וחיפה תצטרף להסתדר ללא הקמרוני לעת עתה אלא עם הסגל הקיים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול:"מאכזב להפסיד"

אתמול, מספר לא מבוטל של שחקנים שנטלו חלק בהדחה המאכזבת בגביע הטוטו ערכו אימון קל מה שאילץ את מרקו בלבול שלא לתרגל את ההרכב לקראת יום חמישי. רק הערב תינתן לבלבול הזדמנות לתרגל את ההרכב המסתמן. כרגע ,לפחות נראה שבלבול סגור על עשר עמדות כאשר ההתלבטות היחידה היא מי יתופקד באגף שמאל. על העמדה הזאת מתמודדים הניגרי איקוום אוטין שפתח מול מורה, רז מאיר וסאן מנחם שחזר לפעילות.

איקוום אוטין (רדאד ג'בארה)איקוום אוטין (רדאד ג'בארה)

השיקול שינחה את בלבול יהיה מן הסתם מי מבין השלושה יהיה הטוב ביותר לשחק מול קבוצה התקפית כמו שטרסבורג שעד כה במשחקי ההכנה מול יריבות חזקות מגלה עליונות ,כובשת ומנצחת. מעבר לעמדה הזאת נראה שכל אלה שפתחו מול מורה בחמישי שעבר יפתחו גם הפעם, כולל שלושת הבלמים, עאיד חבשי, רמי גרשון ועופרי ארד כמו גם הקשר האחורי היחידי שיש היום בסגל, נטע לביא. בחוד יפתחו ירדן שועה ומוחמד עוואד ובקישור יובל אשכנזי ודולב חזיזה.

רז מאיר עם הכדור (רדאד ג'בארה)רז מאיר עם הכדור (רדאד ג'בארה)

קפטן הקבוצה, נטע לביא אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק קשה מול יריבה מליגה חזקה מאוד. אנחנו יודעים שזה סיפור שונה לגמרי מהמפגשים מול מורה אבל מאמינים בעצמנו. נבוא לשחק את המשחק שלנו במטרה לחזור עם תוצאה טובה לארץ".