במכבי חיפה כבר חשבו שבפלייאוף הם יהיו יכולים לראות את שחקנם הספרדי, לייו קסטיאנו, חוזר לשחק לאחר הפציעה שהשביתה אותו. אולם, אתמול (שלישי) במסגרת משחק האימון מול נוף הגליל (2:3 לירוקים), הוא עלה לשחק במחצית השנייה ותוך פחות מ-15 דקות כבר יצא לאחר מתיחה של המפשעה.

כזכור, ב-15 בפברואר המגן נפצע בחימום למשחק מול הפועל חדרה כאשר הוא סבל מקרע בגיד המפשעה. רק בשבוע האחרון הוא חזר לאימונים מלאים וכעת הוא שוב נפצע. הספרדי הגיע לחיפה רק בסוף חודש ינואר, כאשר היום יבדקו אותו ויראו האם הוא סיים את העונה ובהתאם לכך יקבלו החלטה האם להיפרד ממנו ולשלוח אותו הביתה.

במהלך המשחק, שחקן של נוף הגליל ביצע כניסה חזקה מאוד ברז מאיר, האחרון התעצבן על הפגיעה – קם בתנועה מאיימת לעבר מי שפגע בו ובחיפה, כדי שהעניינים לא יתחממו עוד יותר, הוציאו אותו מיד החוצה. על פי התכנית בחיפה היו אמורים להוציא אותו עשר דקות יותר מאוחר.

בנוסף, בחיפה לא אהבו את משחק ההגנה של הקבוצה שנוסתה בכל מיני קומבינציות כאשר ספגה שוב שער ממצב נייח. בניגוד לכך, בקבוצה היו מרוצים מאוד מהצעירים, סוף פודגורנו וסתיו נחמני, כשכל אחד מהם הבקיע אתמול. כמו כן, ניקיטה רוקואביצה שחזר רק השבוע להתאמן לאחר רגישות בשריר הארבע ראשי לא השתתף במשחק. בשבת הקבוצה של מרקו בלבול תשחק את משחק האימון הבא שלה מול הפועל אום אל פאחם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: מכבי חיפה גברה 2:3 על נוף הגליל