משחק קצבי ועם לא מעט אירועים קיבלנו הערב (שני), במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל, כאשר הפועל ת”א רשמה הפסד דרמטי בדקה ה-92 ושני ברציפות לאחר ה-2:1 בבלומפילד מול מכבי חיפה שמצידה ביצעה מהפך נאה, הרוויחה את כל הקופה וצמצמה פערים ממכבי ת”א שבפסגה, בדרך למקום השני המכובד בטבלה. 

מאמן הקבוצה הירוקה והשמחה מהכרמל, מרקו בלבול, אמר: “ידענו שזה יהיה קשה נגד הפועל ת”א לא משנה באיזה מיקום תמיד אצלה קשה בבית עם הקהל, לא פתחנו את החצי הראשון בצורה טובה, אבל בחצי השני שיחקנו טוב, הבקענו שערים יפים, גם עוד שער שנפסל. גאה בבחורים שידעו לעשות מהפך מול קבוצה שצופפה”. 

ארנסט מאבוקה חוגג (שחר גרוס)ארנסט מאבוקה חוגג (שחר גרוס)

“מכבי חיפה היא הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה בליגה יוצרת הכי הרבה הזדמנויות בכל מערך, הכי חשוב שידענו להפוך את התוצאה, הרבה בזכות האופי של השחקנים. מותר להעביר ביקורות, לא מתייחס לכל מה שנאמר, התפקיד שלנו זה לעבוד קשה ולהיות מרוכזים, ניקח את הדברים הטובים קדימה ונשפר את השאר, לקחנו שלוש נקודות יקרות, יש לי את הקבוצה הכי צעירה בליגה, עדיין רואים את החוסר ניסיון, כי רובם לא רגיל למאבקי צמרת, עובדים איתם מנטלית ופיזית”, המשיך המאמן. 

ארנסט מאבוקה: “בחצי הראשון היה לו פחות שטח לצאת, בחצי השני נפתחו שטחים והייתה לו אפשרות לצאת קדימה. בחצי הראשון סגרנו את המשחק ולא היינו חדים בפסים”. 

בית”ר ירושלים: “אנחנו בשאיפה לשחק יותר יציב לאורך 90 דקות, אין ספק שבית”ר קבוצה מצוינת, משחק קשה. יש לו זמן להתאושש, נתאושש פיזית ומנטלית ונתכונן בהתאם”.