במכבי חיפה, שטיפסה לפחות זמנית למקום הראשון בליגה אתמול (שבת) יכולים להיות מרוצים. הקבוצה, במשחק לא גדול, כבשה שלושה שערים ללא מענה לרשת של הפועל כפר סבא וחזרה למסלול הניצחונות אחרי האכזבה מול בני יהודה. המאמן מרקו בלבול זכה למחמאות על דרך התנהלותו לפני ובמהלך המשחק. בנוסף, אחרי כמעט שלושה חודשי היעדרות בגלל פציעה מתמשכת בשרירי הבטן, חזר רמי גרשון לאימונים מלאים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יכולים להצליח באתגר של ירדן שועה?

זה החל בהחלטה  לתת שוב לג'וש כהן את המפתחות בשער ובכך להצהיר למעשה שהאחרון הופך מעתה לשוער הראשון, והמשיך בהחלטה לשלב את מוחמד עוואד שהחזיר בשער משלו. גיא חיימוב, שירד לספסל, מחזיק בחוזה עד תום העונה ועל פי המסתמן חוזהו של השוער לא יאורך. הירוקים מעידים על כך שהשחקנים מאוד אוהבים את כהן, מעבר לכך שהשוער מגלה יכולת טובה: "ג'וש נותן שקט להגנה במשחקו השקט והבטוח. בעשר הדקות הראשונות הוא מנע מבוכה כאשר כפ"ס ניסתה לכבוש", אמרו חבריו לקבוצה.

גיא חיימוב על הספסל (נעם מורנו)גיא חיימוב על הספסל (נעם מורנו)

מי שהצליחו להרשים ולא בפעם הראשונה היו דולב חזיזה, אבל בעיקר צ'ירון שרי, שהחל לפרוע שטרות לא רק ביכולת במגרש אלא גם בשערים: "מדובר בגאון כדורגל והוא עוד לא הגיע לשיא הכושר. שרי לוקח אותנו על הגב שלו", התמוגגו בקבוצה. לצד המחמאות, במועדון לא ממש מבינים מדוע חלק מהקהל בוחר להגיב ולקרוא בוז לכל חילוף של בלבול: "קריאות הבוז האלו, מעבר לכך שאינן מכבדות מועדון כמו שלנו, גורמות לעוול לשחקנים שנכנסים למגרש וסתם פוגעות ואינן במקום. אנשים שוכחים איפה היינו בלי מרקו בינואר הקודם ואיפה אנחנו היום. בטווח הארוך, לשריקות האלו יכולות להיות השלכות לרעתנו", אמרו במועדון.

כך או כך, נראה שהבוס יעקב שישב ביציע לצד אברהם גרנט יכול להיות מרוצה מהדרך ובעיקר מהעובדה שיש לו קבוצה ממוקדת שמשיגה תוצאות ולא מורידה לרגע את הרגל מהגז תוך כדי משחק הקרבה ועבודה במגרש.

צ'ירון שרי מודה לקהל (נעם מורנו)צ'ירון שרי מודה לקהל (נעם מורנו)