במכבי חיפה מאוד מרוצים מהארכת חוזהו עופרי ארד עד 2024, כשהבלם בן ה-21 הראה שיש לירוקים בסיס איתן לשנים הבאות. בקבוצה אמרו על ההחתמה: "הוא נחשב לבלם שרק הולך ומשתפר, עצם העובדה שהחתמנו אותו לעוד חמש שנים גורמת לנו לשקט מבחינה הזו שאנחנו יודעים ששחקן בית מצטיין ימשיך אתנו. יש לנו בלם לשנים הקרובות", התמוגגו בחיפה.

הקהל של חיפה שמראה מתחילת העונה מספרים גדולים גם במשחקי החוץ, צפוי שוב למלא את סמי עופר במשחק ביום שני מול בני יהודה (20:45). עד כה כ-21 אלף אוהדים הבטיחו את מקומם, כאשר הצפי לכ-25 אלף צופים ירוקים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: צריכים לשחק את המשחק הרגיל שלנו

כמו כן, הבלם  טרנט סיינסבורי סובל מכאבים בברכו, ובחיפה עוקבים אחרי מה שקורה איתו. כזכור, האוסטרלי נפצע ב-1:0 למכבי ת"א, כאשר נפצע ברצועה הצדית של הברך, וסבל ממתיחה. למרות שעבר כבר למעלה מחודש, הוא עדיין לא הצליח להתגבר לגמרי על אותה פציעה.

אתמול (חמישי) התקיים טורניר קט רגל ב"גולאסו" בחיפה לזכר החייל שון כרמלי, בנוכחות שחקני עבר, ספורטאים, נציגי המשפחה בראשם האב, אלון כרמלי, שנשא דברים. אגב, הטורניר התקיים זו השנה השלישית ברציפות.

הקפטנים של הקבוצות בטורניר לזכרו של שון כרמלי (אבי רביבו) (מערכת ONE)הקפטנים של הקבוצות בטורניר לזכרו של שון כרמלי (אבי רביבו) (מערכת ONE)