מבוכה. כך במילה אחת ניתן לתאר את מה שקורה במכבי חיפה בעקבות פרשת האלכוהול של החלוץ היווני, סטפנוס אתנסיאדיס, שנתפס נוהג בשכרות ויובא לשיפוט מהיר. עתה, הירוקים ייאלצו לקבל החלטה לגביו.

ההחלטה בתחילת העונה להמר ולהביא את קלאוס, שלא כבש בשנה שעברה שער ליגה אחד ביוון, התפוצצה לכולם בפנים, שכן גם בליגת העל, קלאוס, כמו שאר הזרים, לא סיפק את הסחורה. "זאת בושה אחת גדולה”, אמרו במועדון. “אנחנו מחכים כבר לסיים את העונה המסויטת הזאת. קלאוס וקאיו תופסים אותנו חזק גם לעונה הבאה עם חוזים של 400-500 אלף יורו. נצטרך לראות איך משתחררים מהם".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני מכבי חיפה באתגר בוזגלו

בכל מקרה, בחיפה סופרים את הדקות לסיום אחת העונה הקשות של המועדון בעידן יעקב שחר. הקבוצה תשחק מחר (ראשון, 20:00) בפעם האחרונה העונה מול הפועל רעננה וקיים חשש גדול שיירשם שיא שלילי של צופים. מיד בסיום העונה, השחקנים יישלחו לחופשה ארוכה יחסית ויחזרו להתאמן ב-22 ביוני. עד אז, יתקבלו החלטות לגבי כל אחד מהזרים שחתומים על חוזים.

בשלב זה, כל השחקנים שמחזיקים בחוזה מוזמנים לפתיחת האימונים ורק לאחר מכן ינסו בחיפה להשתחרר מהם, תוך שימת דגש של הבאת שחקנים בתפקידים שירמזו לשחקנים המועמדים להשתחרר שעליהם למצוא קבוצה חלופית אחרת ימצאו את עצמם ביציע.

הרכב מכבי חיפה: אוהד לויטה, ארנסט מאבוקה, אטיין ריינן, אליסון דוס סנטטוס, רז מאיר, גל אלברמן, נטע לביא, קאיו, סינטיהו סלליך, אופיר מזרחי וניקיטה רוקאביצה.

אסף צור ימשיך בהרכב רעננה, גם שוקר ב-11

הפועל רעננה סיימה את הכנותיה למשחק האחרון של העונה נגד מכבי חיפה ואף ערכה מסיבת סיום עם השחקנים בתום האימון המסכם, כאשר המטרה היא לסיים פלייאוף עליון חלומי ללא הפסדים ואולי אף לעלות למקום השביעי בטבלה.

שחקני רעננה (אחמד מוררה)שחקני רעננה (אחמד מוררה)

פרט לאלי בבייב, שיצא להתרשמות בקבוצת FK סמקייאט באזרבייג׳ן ולשמעון אבוחצירה הפצוע, לרשות המאמן מנחם קורצקי, שלא תרגל הרכב לקראת המשחק באצטדיון סמי עופר, יעמוד סגל מלא.

בין הקורות ימשיך לעמוד השוער אסף צור שמציג לאחרונה יכולת טובה, כאשר גם הקפטן שניר שוקר, שכבש במספרת נהדרת ב-0:4 על הפועל עכו במחזור הקודם, צפוי להמשיך ב-11. בתוך כך, להרכב צפויים לחזור החלוץ שלומי ארבייטמן, הקשר בן בנימין והמגן השמאלי עמנואל אמבולה.

שלומי ארבייטמן (אחמד מוררה)שלומי ארבייטמן (אחמד מוררה)

הרכב משוער: אסף צור, עדי נמני, בן והבה (מוחמד עלי קמארה), עידו לוי, עמנואל אמבולה, בן בנימין, נמניה ניקוליץ׳ (אור דסה), שניר שוקר, תומר סוויסה, רועי זיקרי (כארם ארשיד) ושלומי ארבייטמן.