מכבי חיפה סיימה בשעות הצהרים את האימון המסכם שלה לקראת משחק הליגה הערב (ראשון, 20:00), מול הפועל חדרה. לקראת חודש עמוס של המשחקים, המסר של מרקו בלבול באסיפת הקבוצה היה ברור: "אני רוצה שתתרכזו רק במשחק הקרוב מול חדרה ולא בשום דבר אחר. חשוב שנמשיך באותה נקודה שהפסקנו לפני הפגרה" .

על סמך האימון, המאמן לא מתכוון לבצע שינוי בהרכב לעומת זה שפתח במשחק האחרון מול בית"ר ירושלים, מה שאומר שגם הפעם יאניק ווילדסחוט עשוי לקבל קרדיט. במרכז ההגנה לא צפוי להיות שינוי. טרנט סיינסבורי ועופרי ארד יפתחו, וגם ארנסט מאבוקה וסאן מנחם שנמצאים בכושר טוב ימשיכו באגפים.

הקפטן נטע לביא יחד עם יובל אשכזי ודולב חזיזה יפתחו בקישור בזמן שצ'ירון שרי יהיה האיש שיצטרך לנווט את הקבוצה. פוקס, פלקוצש'נקו וירדן שועה ימתינו לחכות להזדמנות שלהם מהספסל. כשמונת אלפים ירוקים יגיעו ויתמכו בקבוצה. בסיום האימון נכונה לרז מאיר הפתעה, כאשר החברה שלו נוי הכינה לו הפתעה בדמות מסיבת יום הולדת לרגל יום הולדתו ה-23.

הרכב המשוער: ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, טרנט סיינסבורי, עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, צ'ירון שרי, ניקטיה רוקאביצה ויאניק ווילדסחוט.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני מכבי חיפה חוגגים לרז מאיר


בחדרה מחפשים להתאושש מההתפטרות של אורי גוטמן

בצל הטלטלה אמש (שישי) עם התפטרותו המפתיעה של אורי גוטמן מאימון הקבוצה, הפועל חדרה השלימה את הכנותיה לקראת המשחק מול מכבי חיפה. 

עוזר המאמן של גוטמן, רון קלר שיעמוד על הקווים במשחק התייחס למצב שנוצר: "יהיו מעט שינויים מבחינה מקצועית, אבל רוב הדברים יהיו מתואמים למה שכבר תירגלנו עד למשחק הזה. כמובן שאחרי מכבי חיפה נחשוב יחד עם הצוות על דברים נוספים. אנחנו נמצאים רגע לפני המשחק ובתחילתו של שבוע אינטנסיבי עם משחקים גם מול בית"ר ירושלים וגם מול הפועל תל אביב. נעשה את ההכנה המקסימלית הטובה ביותר שאנחנו יכולים לעשות לקראת המשחק ונקווה שהדברים ימשיכו לעבוד לנו בצורה חיובית כמו לפני הפגרה".

רון קלר (שחר גרוס)רון קלר (שחר גרוס)

עוד הוסיף קלר: "עוד לפני מה שקרה היינו אנדרדוג מושלם במשחק הזה, ואנחנו רגילים למצב הזה. מכבי חיפה אחת הקבוצות הטובות בליגה, עם סגל שחקנים איכותי מאוד שנמצאת בכושר מצוין. אנחנו לא באים להתבטל, נעשה את הכל כדי להמשיך להיראות טוב ולהשיג תוצאות חיוביות. אני מאוד מאמין בכל מי שנמצא פה ובהחלט חושב שאפשר לעשות את זה. אני מנסה לעשות את הטוב ביותר עבור המועדון שלי, הפועל חדרה. אשתדל להביא את המקצועיות והידע שלי לידי ביטוי יחד עם השחקנים במגרש כבר במשחק הזה".

אורי גוטמן (איציק בלניצקי)אורי גוטמן (איציק בלניצקי)

השחקנים שקיבלו את הבשורה על הפרידה מהמאמן בהפתעה גמורה כשרק אמש העביר להם גוטמן את האימון בבוקר יצטרכו לשים את הסאגה בצד ולנסות להתרכז במשחק החזרה לליגה אחרי הפגרה. היציעים צפויים להיות מלאים כשלאוהדי חדרה לא נותרו הרבה כרטיסים למכירה והקופות ביום המשחק. 

מבחינה מקצועית, הצוות המקצועי שיחסר את ג׳ונתן סיסה במרכז ההגנה, צפוי בכל זאת לפתוח עם שלושה בלמים כשמנשה זלקה ונרים חסן יפתחו לצידו של ויסאם רבאח. אליאל פרץ יפתח על הספסל אך בהתאם להתנהלות המשחק צפוי להשתלב בעודו מתאושש מהפציעה בברכו שגרמה לו להיעדר בחודש וחצי האחרון. 

הרכב משוער: אוסטין אג׳ידה, דיא לבאבידי, מנשה זלקה, ירין חסן, ויסאם רבאח, חגי גולדנברג, ג׳ורג׳ פוצ׳יבה, מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבנייה, רועי זיקרי ולוסיו.