הפועל ב”ש רצתה לחזור לעניינים הערב (שני) ואולי גם למאבק האליפות, אבל נתקלה במשוכה קשה ביותר: הקבוצה הלוהטת של מרקו בלבול, מכבי חיפה, שרשמה 0:2 גדול בטוטו טרנר וביססה את מעמדה במקום השני בטבלה, כאשר הפער כרגע ממכבי ת”א עומד על שלוש נקודות בלבד. לעומת זאת, החבורה מהדרום שעבורה זהו הפסד שלישי בארבעה משחקים, במרחק עשר נקודות מהאלופה של איביץ’. 

מאמן ב”ש, ברק בכר, סיפר לאחר המשחק: “אני חושב התוצאה משקרת ומאכזבת, שיחקנו טוב. יצרנו לא מעט מצבים, היינו שווים גול במשחק. חמש הדקות לא היו טובות כשחיפה כבשו. היו לנו מצבים נייחים, היה חסר לנו חדות. החבר’ה נתנו הכל”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: יש ירידה, הקבוצה עוברת תהליך

השינויים במערך: “עברנו ליותר שחקני אגף עם שלושה בלמים, הרבה קרוסים. לא היינו מספיק מדויקים. שלטנו ברוב שלבי המשחק. חיפה קבוצה מסוכנת ויכלה להבקיע גם עוד שער. היה קצב טוב, יכלנו גם לא להפסיד, אבל שיחקנו נגד קבוצה איכותית”. 

לואי טאהא מאוכזב (רדאד ג'בארה)לואי טאהא מאוכזב (רדאד ג'בארה)

התפקיד של ז’וסוואה: “יכול לשחק בקו, גם מתחת וגם קשר אחורי, הוא שחקן טכני שבא לקבל כל הזמן, היה היום דינמי והזין את החלוצים. אולי היה לו משחק פחות טוב, אבל הוא כן מנהל את המשחק. לא היה משחק רע שלנו. חיפה בפורמה והענישו אותנו, לא צריך להסיק מסקנות על אף שחקן”. 

ניקיטה רוקאביצה מנסה להגיע לכדור (מרטין גוטדאמק)ניקיטה רוקאביצה מנסה להגיע לכדור (מרטין גוטדאמק)

היכולת של שטקוס ואוהד לוויטה: “אנחנו דקה אחרי משחק צריך לנתח ולראות. יש מאמן שוערים שעובד קשה ונעשה את השיקולים כלפי כל משחק”. 

“כשאתה סופג גול דקה חמישית אז ברור שהקבוצה השנייה תתגונן, היינו צריכים ליזום יותר. אנחנו בתקופה פחות טובה, למרות שניצחנו שבוע שעבר. צריך להסיק מסקנות ולהרים את השחקנים. השחקנים נתנו את המקסימום. גם הקהל בחלקו העריך את זה”, המשיך המאמן המאוכזב. 

נייג'ל האסלביינק מאוכזב בסיום (רדאד ג'בארה)נייג'ל האסלביינק מאוכזב בסיום (רדאד ג'בארה)

הפער 10 נקודות ממכבי ת”א: “בנינו פה משהו חדש צעיר ואחר, ידענו שיהיו עליות וירידות, צריך להמשיך עם התהליך והדרך. ברור שהפער גדול ולא רצינו שזה מה שיהיה אבל זה המצב. נקווה שנתחיל את הסיבוב השני כמו שהתחלנו את הליגה”. 

בן שהר דיבר לאחר המשחק: “היו רגעים ששיחקנו טוב, לא ניצלנו את החצאי מצבים שהיו לנו. בסופו של דבר הפסדנו אנחנו מאוכזבים מאוד. רצינו להמשיך עם המומנטום משבוע שעבר. לא התרגלנו להפסיד, לא רוצים להתרגל לזה, כל אחד רוצה לנצח, כולם ווינרים ונתנו 100%. היינו קרובים ליד לא השכלנו לכבוש”. 

בן שהר מאוכזב (מרטין גוטדאמק)בן שהר מאוכזב (מרטין גוטדאמק)

תואר האליפות: “לא יודע לא מסתכל על עוד חצי שנה, אלא על משחק ומשחק. אנחנו צריכים לקחת דברים טובים. יש דברים שצריך לשפר. מסתכל, לפעמים דברים הולכים קשה, אני מנסה לעשות אתה מקסימום כל מצב שאני מגיע אני משתדל. יש לנו קבוצה חדשה שעוד צריכה להשתפר ולהתחבר. אין מה לעשות היה הרבה דברים שחקנים חדשים, שחקנים פחות מנוסים. הקהל יכול לשרוק בוז גם אנחנו לא מרוצים, אבל נתנו את הכל. נסתכל גם לעתיד”. 

היכולת שלו באופן אישי: “המטרה שלי בתור חלוץ היא לכבוש כמה שיותר אבל לעזור לקבוצה גם לנצח, אני אעשה הכל כדי לכבוש, היום זה לא הולך, אבל מקווה שבמשחקים הבאים”.