במכבי חיפה יכולים היו לרשום אתמול (ראשון) וי על עוד ניצחון בריצה שלהם לאליפות,  אחרי 0:3 חלק על הפועל חדרה, אבל במקביל לא יצאו מגדרם, בעיקר בשל העובדה שמולם התייצבה יריבה חלשה מאוד.

"שיחקנו מול קבוצה כבויה שככל הנראה הטראומה שעברה בסוף השבוע השפיעה עליה. זה היה משחק חד צדדי ברמה עצובה. היינו שווים יותר משלושה שערים אבל העיקר שהמשכנו את המומנטום של לפני הפגרה, כבשנו ולא ספגנו", אמרו בקבוצה.

נשיא המועדון יעקב שחר ירד כהרגלו לחדר ההלבשה, לחץ את ידי השחקנים ונראה מרוצה מהתוצאה. המאמן מרקו בלבול לא הסתיר בסיום את אכזבתו מכך שחניכיו לא שמרו לאורך דקות רבות יותר על יכולת יציבה ללא עליות וירידות במשחק עצמו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: שמח על הניצחון, ירדן עובד קשה

בין נקודות האור הבולטות אפשר לציין את נטע לביא, שבמשחקו הטוב ביותר העונה הוכיח כיצד הוא הולך והופך לבעל הבית של הירוקים במגרש, אך הוא לא היה היחיד שזכה למחמאות. גם סאן מנחם רשם משחק טוב, וירדן שועה שנכנס כמחליף, כבש והלהיב את הקהל ביציעים.

עם זאת, מקומו של שועה בהרכב ימשיך להיות לא מובטח, בעיקר בגלל השיטה לפיה במרכז ההתקפה  משחק מלך שערי הקבוצה ניקיטה רוקאביצה שמצוי בכושר מצוין ומשחק על המשבצת של שועה. גם ז’אנדו פוקס יצטרך לחכות להזדמנות שלו ונראה כרגע שהוא בדרך החוצה, שכן בלבול מעדיף כחילוף ראשון בקישור את מקסים פלקושצ'נקו. לקראת ינואר המאמן יצטרך לקבל החלטה האם הוא רוצה חיזוק נקודתי של מגן שמאלי וקשר אחורי, או שהוא ירוץ עד תום העונה עם אותו סגל.