יום לפני סגירת חלון ההעברות, סקציה נס ציונה במשא ומתן מתקדם עם החלוץ אלי אלבז. מנגד, חלוץ סט. טרוידן, דוקנס נזון, עדיין לא נחת בישראל ונראה כי הקבוצה של עמיר תורג׳מן מתרחקת מסגירת שאילתו, על אף שמגעים בין הקבוצות עדיין נמשכים. 

אלבז בן ה-27, שירד בעונה שעברה ליגה עם מכבי פתח תקווה, הינו שחקן חופשי ולאחר שהוזכר כמועמד למספר קבוצות הקיץ, נמצא במגעים בימים האחרונים עם הכתומים במטרה למצוא בית חדש בליגת העל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: ״במילה אחת - אכזבה״

שחקן נוסף שהוזכר כמועמד הוא קשרה של עירוני קרית שמונה, וובה בראון כששיחות ראשוניות בנושא כבר נערכו אך עדיין לא הגיעו לכדי סיכום או התקדמות ממשית. גם אופציית ההשאלה של שחקנים ממכבי תל אביב עוד לא ירדה מהפרק ובנס ציונה מעידים כי מוכנים להמתין גם לשעות האחרונות של החלון כדי להתחזק בשחקנים איכותיים מהמועדונים הגדולים. 

נוסף לאלבז, ל-ONE נודע כי נס ציונה בדקה גם את האופציה לצרף לשורותיה את החלוץ דודו ביטון שנחשב לשחקן חופשי ועל כן יוכל להצטרף אל הסגל גם לאחר סגירת חלון ההעברות. ביטון בן ה-31 פתח את העונה שעברה במ.ס אשדוד ולאחר מכן בינואר עבר לשורות הפועל חיפה עד לתום העונה.

דודו ביטון (עמרי שטיין)דודו ביטון (עמרי שטיין)

בתוך כך, במועדון נמצאים במרוץ נגד השעון בידיעה שהדדליין הסופי מחר בשעה 19:00 והרצון להתחזק הינו מוגדר במסדרונות הקבוצה כנחוץ והכרחי. תורג׳מן התבטא לא פע כי ברצונו לחזק את הסגל ועל כן ינסה ביחד עם מנכ״ל המועדון רונן זייגרמן לצרף שחקנים נוספים עד הרגע האחרון על אף מגבלת התקציב.