את ההפסד אמש (שבת) 4:0 למכבי חיפה קיבלו בסקציה נס ציונה באכזבה גדולה אך במקביל גם ההבנה לאור התפתחות המשחק ובמיוחד בשל החיסרון המספרי של הקבוצה מהכרטיס האדום הישיר שספג שי אליאס כבר בדקה ה-18 של המשחק. בסיום 90 הדקות באצטדיון סמי עופר, עומרי גלזר פונה לבית החולים עם חשד לזעזוע מוח, אך הבדיקות של השוער יצאו תקינות.

גלזר ספג מכה בראשו בדקה ה-33 וסבל מסחרחורות, אבל טען כי הוא יכול לשחק למרות הכל ועל כן ניתנה לו האפשרות לעשות זאת. בסיום, המשיך גלזר להתלונן על כאבים וסחרחרות בראשו ועל כן נסע למיון בבית חולים איכילוב, שם עבר בדיקות מקיפות על מנת לשלול זעזוע מוח. בקבוצה הסבירו כי השוער אמר בביטחון כי הוא יכול להמשיך ועל כן אפשרו לו לעשות זאת. "אי אפשר להיכנס לראש של שחקן ולהבין אם הוא יכול או לא, יש גם שיקול דעת שלו כאדם בוגר", הסביר גורם במועדון. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: ניצחון חשוב מאוד

בחזרה למשחק עצמו. בקרב העולה החדשה הדעות חלוקות באשר לכרטיס האדום שספג אליאס. יש המאשימים את הקשר בחוסר אחריות עם כניסה ברוטלית ויש המאשימים את השופט, איתן שמואלביץ', שמיהר לטענתם לדון את אליאס לכרטיס אדום ישיר. "ברגע שראינו את הכרטיס האדום נשלף ואת שי יוצא, היה ברור לאן המשחק הזה הולך", סיפר אחד השחקנים בכתום והוסיף: "עצם זה שהצלחנו לשמור אותם על האפס בחצי הראשון זה היה יפה אבל בחיסרון מספרי מול קבוצה כזו חצי שלם זה לא כוחות".

בקבוצה טענו כי המשחק האחרון מול כפר סבא הצליח לשבור קצת מנטלית את השחקנים וגרם אצלם להתרופפות קלה, כאשר חלקם הודו: "ההפסד מול כפר סבא עוד יושב בראש, היינו מוכנים לנצח את המשחק הזה ולקבל תבוסה מול חיפה ובית"ר ירושלים, אבל כשזה בא ככה זה לא פשוט. נהיה חייבים להוציא תוצאה טובה בטדי ואחרי להסתכל על הקרבות הבאים שלנו מול הקבוצות שאיתן נתמודד עד הסוף על החיים שלנו".

שחקני נס ציונה מקיפים את שמואלביץ' (עמית מצפה)שחקני נס ציונה מקיפים את שמואלביץ' (עמית מצפה)

למרות זאת, כבר היום הצוות המקצועי ינסה להרים את הראש של שחקניהם לקראת ההתמודדות הבאה מול בית"ר בחוץ.  על אף שמדובר בעוד משוכה קשה עבורם, מקווים בנס ציונה כי יוכלו לצאת עם תוצאה טובה. איתי עוזרי, סביאן לילאי ורז שטיין צפויים לשוב אל הסגל של עמיר תורג'מן, שהיה מדולל לאחרונה בשל פציעות וחולי.

בתוך כך, בנס ציונה נפרדו סופית מאושר אבו שעבר רשמית למכבי פתח תקווה ומקווים שאופיר מזרחי ודייויד בויסן ימצאו קבוצות על מנת לאפשר "אוויר" בתקציב הקבוצה שיוביל גם לחיזוק בחלון הנוכחי, כשהכתומים מחכים לשחרורים מהקבוצות הגדולות על מנת שיוכלו למשוך אליהם שחקנים. המטרה העיקרית – שני שחקנים לחלק הקדמי.