הקשר המושאל מהפועל תל אביב, שי אליאס ערך אימון בכורה הבוקר (חמישי) במדי קבוצתו החדשה סקציה נס ציונה, שמתכוננת למשחקה הקרוב ביום שבת אז תארח את בני יהודה בשעה 19:00 באצטדיון המושבה. 

אליאס צפוי לערוך בכורה כבר ב״דרבי הכתומות״, בעוד רז שטיין ישוב לסגל ויעמוד לרשותו של עמיר תורג׳מן אחרי שסבל משברי מאמץ בשבועיים האחרונים וחזר לאימונים. מי שעדיין לא חזרו לאימונים וייעדרו מהמפגש הם אופיר מזרחי והקפטן סהר לוי הפצועים, בעוד המגן יונתן לוי ירצה את עונש ההרחקה שלו לאחר שספג כרטיס אדום במחזור האחרון. 

שי אליאס במדי נס ציונה (דוברות נס ציונה)שי אליאס במדי נס ציונה (דוברות נס ציונה)

״עברנו חודשיים וחצי לא קלים״ אמר עמיר תורג׳מן כשסיכם את חלון העברות, ״היינו צריכים לבנות קבוצה כמעט חדשה חוץ מחמישה-שישה שחקנים שהיו פה. עברו שלב שלב בכל העמדות ובנינו סגל לא רע בכלל לדעתנו ועכשיו אנחנו צריכים לראות שהכל מתחבר והוא עובד נכון וביחד. מצאנו את מה שרצינו בעמדת החלוץ, אולי עוד נביא שחקן אחד חופשי אבל מעבר לזה אנחנו עכשיו מסתכלים רק על המקצועי, עובדים על הדרך ועל התוצאות״. 

לקראת המשחק מול החבורה של יוסי אבוקסיס: ״הצלחנו לעשות צעד קטן במחזור האחרון אבל עדיין זה צעד קטן, יש לנו עדיין נקודה אחת מתשע ואנחנו רוצים להמשיך ולהתקדם. בני יהודה זו קבוצה קשה עם מאמן טוב, קבוצה לא קלה ונצטרך להגיע מוכנים למשחק הזה״.