רגשות מעורבים בסקציה נס ציונה לאחר ה-2:2 אמש (ראשון) מול הפועל חדרה במסגרת המחזור השמיני בליגת העל. הכתומים ששוב לא הצליחו למצוא את ניצחון הבכורה שלהם בליגת העל, הצליחו לפחות למצוא את הרשת פעמיים ולהכפיל את מאזן שערי הזכות שלהם, וינסו לחזור עם מלוא הנקודות בשבוע הבא מול מ.ס אשדוד בחוץ. 

הקבוצה של עמיר תורג'מן הייתה עדיפה יותר לפרקים והצליחה לגרום להגנת חדרה לעבוד קשה לא פעם, אך עדיין כאמור לא היו מספיק תכליתיים וסיכמו עוד משחק ללא ניצחון. "לאור מה שקרה על הדשא, היינו חייבים לחזור עם שלוש הנקודות", אמר באכזבה גורם במועדון ולא שכח להוסיף, "יכולים להיות מעודדים מאיך שנראנו ומהדרך כי זה לא פשוט בכלל לחזור פעמיים אחרי שאתה נקלע לפיגור. למרות שזה לא יספיק לנו כדי להישאר בליגה, נהיה חייבים לצבור יותר נקודות, זאת המטרה העיקרית".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות: נס ציונה - חדרה

שחקני נס ציונה כמו גם אנשי הקבוצה, החמיאו לקשר הקבוצה, רז שטיין שהחזיר את קבוצתו פעמיים מפיגור עם שער ובישול. "רז הוא אחד המשקיענים בקבוצה, תמיד עובד קשה והראשון להרים אותנו ברגעים לא פשוטים", אמרו בנס ציונה. שטיין מבחינתו הרגיש עדיין בסוג של אכזבה למרות הכל, "התחושות הן טובות תמיד זה כיף להבקיע ולבשל אבל אני חושב שהגיע לנו יותר מנקודה ואני אישית מאוכזב מהמשחק הזה. בהתחשב במשחקים האחרונים שספגנו הרבה שערים והפסדנו אז היום להביא נקודה זו גם התקדמות ואנחנו צריכים להמשיך במגמה הזאת - לא לפחד, להעז ואני מאמין שגם הניצחונות יבואו".

"באנו להילחם. לאור המצב שלנו אי אפשר לצפות מאיתנו שנשחק כמו קבוצת צמרת, יש עלינו לחץ וזה טבעי כי אנחנו נמצאים בתחתית. היה חשוב להביא נקודות בכל דרך אפשרית, הבאנו נקודה וחבל שלא שלוש, אבל אנחנו מקווים להביא אותן כבר בשבוע הבא כי באמת אני חושב שהקבוצה הזאת שווה הרבה יותר ממה שהראנו עד עכשיו. אני תמיד שמח לכבוש ולבשל, מצפה מעצמי להרבה בכל משחק אז אני מאוכזב שבמשחקים האחרונים, לא הבאתי את זה אבל אני מקווה שמפה אצליח לעזור יותר לקבוצה להצליח ולנצח משחקים".

רז שטיין עם הכדור (דן יידוב)רז שטיין עם הכדור (דן יידוב)

ביחד עם הקשר היה זה גם מוסא מאזו שקיבל פידבקים על שער הבכורה שלו במדי הקבוצה, ועל אף משחק לא גדול שלו, בצוות המקצועי מאמינים כי השער שכבש יחזיר לו את הביטחון ואף יכניס לו יותר מוטיבציה לחזור לכושר כיבוש. לצד המחמאות, במועדון הביעו אכזבה ממשחק ההגנה של הקבוצה ובכלל לאורך המשחקים האחרונים, כשלא מעט טעויות נעשות בחלק האחורי ובנס ציונה מעידים כי ציפו להרבה יותר בעת בחירת השחקנים בחלק זה. גם החלק הקדמי לא זכה ליותר מידי שבחים כשלמעט פעולות אישיות של שטיין שגם הביא את הקבלות, לא הצליחו לייצר יותר מידי מצבים נוספים אם בכלל, ובנס ציונה מודאגים מעט מהיכולת של סאקו טורה שלטענתם טרם שב לכושר שהציג לפני הפציעה ואמון על הדחיפה של החלק הקדמי מהאמצע. 

סאקו טורה (דן יידוב)סאקו טורה (דן יידוב)