רגשות מעורבים בסקציה נס ציונה אחרי ההפסד אתמול (שבת) 3:1 למכבי חיפה אחרי שהצליחו להגיע להארכה בסמי עופר. אחרי 1:1 בתום הזמן החוקי, ספגו הכתומים שני שערים לקראת סיום זמן ההארכה ולמעשה הודחו מגביע המדינה כשיצטרכו עכשיו לחזור אל מאבקיהם בליגה. סגל כמעט מלא עתיד לעמוד לרשותו של עמיר תורג'מן לקראת מכבי נתניה. 

בנס ציונה הרגישו מאוכזבים אך גאים בו זמנית ואילו המאמן עצמו בירך את שחקניו על ההשקעה ואמר בחדר ההלבשה לאחר המשחק כי הוא גאה בהם על כך ועל ההקרבה לאורך כל משחק. "היינו קרובים מאוד להפתעה", סיפרו במועדון, "לא נפלנו ממכבי חיפה ביכולת ולא באיכות שלנו על המגרש. חבל שהגענו עד להארכה איתם ולא הצלחנו להגיע לפנדלים כי שם הכל היה באמת פתוח. הגביע מאחורינו כבר אין עכשיו זמן לבכות על הדחה, אנחנו חוזרים ביום רביעי ללחם והחמאה שלנו וחייבים לנצח עם מחמאות לא נשאר בליגה. זה המשחקים שלנו עכשיו ואנחנו חייבים להביא את הנקודות".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: עשינו לעצמנו חיים קשים היום

קשה להגיד כי הגביע היה בראש סדר העדיפות של העולה החדשה שדי מסובכת בליגה אך במועדון בכל זאת רצו לצאת עם תוצאה טובה מסמי עופר והאכזבה נבעה בעיקר לאור העובדה כי הגיעו למצב של הארכה וכבר "הקריבו" שחקנים למשחק ארוך אז כבר העדיפו שלפחות יצאו עם הכרטיס לשלב הבא ביחד. בתוך כך, בנס ציונה החמיאו לשחקנים שלקחו פיקוד על ההרכב בהיעדרם של לא מעט שחקני הרכב, "זה חשוב לראות שיש קבוצה בריאה, שיש על מי לסמוך גם אם זה לא שחקני ההרכב הראשון הקבועים. שחקנים נותנים הכול ורוצים להוכיח וזה ישתלם להם בסוף", אמרו בקבוצה.  

בין המחמאות היה זה גם השוער השני מתן זלמנוביץ' שזכה לשבחים על הופעתו במשחק, אחרי שקיבל את המושכות בעוד עומרי גלזר זכה למנוחה מול האקסית וישב על הספסל. השוער סיפק מספר עצירות יפות שהצליחו לתת נחת לצוות המקצועי. כמו כן, רז שטיין שחזר להרכב אחרי שנעדר ממנו בשני המשחקים האחרונים לאחר פטירת אביו, צוין כאחד השחקנים המצטיינים על כר הדשא כשהצליח לא פעם לסכן את ההגנה של הקבוצה בה גדל כשגם הוסיף את הבישול לאושר אבו בשער של הקבוצה במשחק. שטיין הוחלף בטרם ההארכה בשל העובדה כי אינו כשיר במאת האחוזים אחרי שלא התאמן שבוע שעבר ובקבוצה רצו לשמור אותו לקראת המשחק החשוב ביום רביעי. 

עמיר תורג'מן (עמית מצפה)עמיר תורג'מן (עמית מצפה)

שי אליאס, דריס וויטנס וגיא בדש שנעדרו עד כה בשל פציעות צפויים לחזור לקראת נתניה כשגם הקפטן סהר לוי נראה טוב יותר מבחינת הפציעה שלו בשריר הירך ועתיד גם הוא לשוב לפעילות מלאה מאז גביע הטוטו. למעשה פרט לאיתי עוזרי שייעדר עקב צבירת כרטיסים צהובים, עמיר תורג'מן יכול לקבל לרשותו סגל מלא למשחק הקרוב.