השוער מתן זלמנוביץ’ האריך היום (שני) את חוזהו בסקציה נס ציונה לעונה נוספת וצפוי לשמש כשוערה השני של הקבוצה שמקווה לסגור את מעברו של עומרי גלזר כבר השבוע. הקבוצה תצא למחנה האימונים עם מאזן מושלם במשחקי אימון אחרי ניצחון הבוקר 0:2 על מכבי פתח תקווה. 

זלמנוביץ’ שבקרוב יחגוג את יום הולדתו ה-25 הגיע בינואר האחרון מבית"ר תל אביב/רמלה, אחרי שתי עונות בקרית אתא מליגה א' צפון ולא הספיק לקחת חלק פעיל במשחקי הקבוצה אך במועדון מרוצים מתפקודו ועל כן החליטו להשאירו לעונה נוספת לצד שוער ראשון שיצורף, כשעל פי המסתמן יהיה זה גלזר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אופיר מזרחי חותם על החוזה בנס ציונה

בתוך כך, הכתומים של עמיר תורג׳מן יצאו הלילה למחנה שלהם בבולגריה אחרי שלושה ניצחונות במשחקי אימון מול קבוצות מקומיות (בני סכנין, הפועל כפר סבא ומכבי פתח תקווה). במשחק הבוקר, הקבוצה החדשה בליגת העל אירחה את היורדת הטרייה ללאומית וגברה עליה. בקבוצה מעידים על חיבור מצוין בין הצעירים לוותיקים ולצוות האימון החדש. 

מי שלא שותף בהתמודדות הוא האלבני, סביין לילאיי שחתם אמש על חוזהו באופן רשמי אך תורג׳מן החליט לתת לו מספר ימים על מנת להיכנס לקצב לאחר שלא היה בפעילות בחודשים האחרונים. בצוות המקצועי היו מרוצים מתפקודו של אופיר מזרחי הרכש הטרי ששותף במהלך המחצית השנייה והיה בין המצטיינים על המגרש.

בנוסף, מי שייצא עם הקבוצה לבולגריה למרות שהספיק גם להיות עם מכבי חיפה במחנה שלה בהולנד, הוא קשר הירוקים, טוראי סיהאו שבמידה וירשים, צפוי להיות מושאל לכתומים. כמו כן, יובל טיטלמן ימשיך להיבחן עם הקבוצה גם מעבר לים, כשהצוות המקצועי החליט לבסוף לוותר על שירותיו של עידו דוידוב על אף היכולת הטובה שהציג וזאת במטרה למצוא שחקן בעל ניסיון רב על אותה המשבצת.