דור גלילי צפוי לפתוח בהרכב של סקציה נס ציונה הערב (רביעי, 19:45) מול הפועל חדרה במשחק שיחזיר את הכתומים לליגה אחרי פגרת הקורונה. החבורה של ליאור זדה תעלה למלחמה הראשונה על חייה בליגת העל בעודה עדיין מתחת לקו האדום המוביל לליגה הלאומית. 

המאמן שקיבל באיחור את ארבעת הזרים של הקבוצה, יחמיר היקה, סביאן לילאי, דרייס וויטנס ומוסה מאזו, עתיד לשלבם במהלך המשחק לאחר שחזרו להתאמן בימים האחרונים עם שאר חבריהם בתום הבידוד שנכנסו אליו עם הגעתם ארצה. במועדון היו מרוצים מהאווירה והאופן הרציני ששידרו שחקני הקבוצה באימונים ובמשחקי ההכנה ורוצים לראות את אותה האנרגיה גם על המגרש בידיעה כי כל משחק מעתה יהיה כמו גמר עבורם. 

״עבדנו קשה מאוד בשלושת השבועות האחרונים״, סיפר המאמן ליאור זדה. ״זו סיטואציה שברור שאנחנו לא מכירים וגם אנחנו כצוות וכמועדון סקרנים איך נראה במשחק הראשון. אהבתי מאוד את העבודה של השחקנים בתקופה הזאת, את החיבור שלנו, את הביחד ועכשיו צריך להביא את הכל לתוך המשחק״.

ליאור זדה (שחר גרוס)ליאור זדה (שחר גרוס)

על חדרה אמר:״יש לנו יריבה קשה ואיכותית ובשלב הזה אנחנו לא יכולים לדעת איך נקבל לא רק את עצמנו אלא גם איך נקבל את היריבה שלנו. נשתדל להסתכל על עצמנו, לעשות את המקסימום, לתת את כל כולנו, יש הרגשה טובה ואנחנו מקווים להביא תוצאה טובה״.

גם שוער הקבוצה עומרי גלזר התייחס לחזרה המיוחלת: ״עבדנו קשה מאוד במשך שלושה שבועות, גם במהלך החודשיים האלה, עבדנו קשה כשכל אחד השקיע ושמר על עצמו למרות שהיינו באי וודאות על עתיד העונה. כמובן שאנחנו שמחים לחזור למרות שזה בלי קהל וזה מעציב אבל נצטרך להתמודד עם הנסיבות, אין מה לעשות. עבדנו קשה, אנחנו מגיעים מוכנים אחרי שלושה שבועות של הכנה, יש לנו משחק מאוד חשוב לחזרה של הליגה ובהמשך של העונה והפלייאוף, אנחנו באים לקחת את שלוש הנקודות״.

עומרי גלזר ורז שטיין (שחר גרוס)עומרי גלזר ורז שטיין (שחר גרוס)

בפן המקצועי, דור גלילי כאמור עתיד לקבל את חולצת ההרכב הראשון במקומו של דור כוכב אחרי שהצליח להיות מהבולטים במשחקי ההכנה כשרק באחרון מול עירוני רמת השרון מהליגה הלאומית כבש הקשר ההתקפי צמד, לצידו בחלק הקדמי מסתמן כי יהיו אלה רז שטיין באגף ואייל שטרכמן בחוד. כמו כן, שי אליאס שחש מעט ברע השבוע לא צפוי להפסיד את ההתמודדות ויאייש את מרכז המגרש לצידם של סהר לוי ואלעד שחף.

הרכב משוער: עומרי גלזר, נועם כהן, איתי עוזרי, פרנסיסקו דוטארי, רז נחמיאס, אלעד שחף, אופק ביטון (סהר לוי), שי אליאס, דור גלילי, רז שטיין, אייל שטרכמן.