ארבעת הזרים של סקציה נס ציונה שהגיעו אתמול, הועברו הבוקר (שלישי) לבידוד בביתם, זאת אחרי שנאלצו להעביר יום שלם במלונית של דן פנרומה. המסע של סאבין לילאי ויחמיר היקה לישראל לא היה פשוט וגם הליך הקליטה בחזרה בנתב”ג, כאשר חברו אליהם מוסה מאזו ודרייס ווייטנס. 

עוד לפני שהגיעו ארצה, האלבנים חוו בעיות עם רישום הדרכון של היקה בגרמניה. משרד החוץ והשגרירות המקומית התערבו ואחרי שהצליחו לעכב את המראת הטיסה ב-40 דקות, הקשר הורשה לעלות עליה ולחבור ללילאי בעוד ווייטנס הגיע מבלגיה ומאזו מצרפת. אולם, עם ההגעה לנתב”ג, התרחשו בעיות בהליך הקליטה וכל הארבעה נלקחו למלונית של דן פנרומה אחרי שנסגר מראש כי את הבידוד יעשו בביתם. 

משרד הספורט ומשרד הבריאות נאלצו להתערב ולאחר כיממה, הם שוחררו להמשך הבידוד בביתם לשבועיים הקרובים. יש לציין כי סאקו טורה עדיין לא חזר לישראל בשל הקושי במציאת טיסות שיביאו אותו מגמביה. 

הכנה: 0:3 משכנע לבית"ר על בני יהודה

במקביל יו”ר הקבוצה, דודו עוז, פנה לראש עיריית פ”ת, רמי גרינברג, וביקש להפחית את השימוש באצטדיון ביותר מ-20%. כזכור, בנס ציונה אף ביקשו לעזוב את פ”ת ולעבור לשחק באצטדיון ר”ג שם העלות נמוכה בשליש. בפ”ת נאמר להם בתגובה שהם יכולים לעזוב אך צריכים לשלם פיצוי עבור שלושה משחקים, ולכן במועדון דחו את העזיבה. כעת הם ביקשו מראש העיר להתחשב יותר בקבוצה כאשר דמי השימוש עומדים על כ-32 אלף שקל כולל מע”מ.