לקראת חידוש ליגת העל בסוף החודש ואחרי מאמצים מצד המועדון, בסקציה נס ציונה מצאו פתרון להחזרת ארבעה משחקניה הזרים של הקבוצה – דריס וויטנס ומוסא מאזו יגיעו מבריסל דרך פרנקפורט, בעוד סביאן לילאי ויחמיר היקה יגיעו דרך טיסה הומניטרית שתצא מטיראנה לפרנקפורט, ומשם לישראל.

בנוסף, במועדון הכתום מכחישים את עניין הפטור המלא מתשלום לאצטדיון המושבה ומבהירים כי ההנחה אותה אישרה החברה הכלכלית עומדת על 20% בלבד. דודו עוז, יו"ר המועדון, אמר: "מועדון הכדורגל סקציה נס ציונה מקווה ומצפה להטבה נוספת כפי שנעשה בעיריות נוספות, כגון תל אביב, ירושלים, חולון ועוד. חשוב לציין כי הוצאות אלה בתקופה קשה זו הן כבדות מאוד ונעריך אם החברה הכלכלית תבוא לקראתנו. בטוחני שהקבוצות הנוספות הנושאות בנטל העלויות לאצטדיון המושבה בהיעדר מגרש ביתי יברכו ויחזקו פנייה זו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"הכדורגל תמיד יהיה חלק בלתי נפרד ממני"

כמו כן, בהנהלת המועדון בראשותם של היו"ר דודו עוז והמנכ"ל רונן זייגרמן, פתחו במשא ומתן מול שחקני הקבוצה על הפחתה בגובה השכר הנותר לעונה זו. במועדון ציינו כי ההחלטה על ההפחתה הגיעה לאחר חשיבה מעמיקה והוגנת תוך התחשבות במכלול הדברים, אך עם אחריות ציבורית שכן זו עמותה עירונית וכי כעת ניתן להתמקד במשימה החשובה ביותר והיא כמובן הישארות בליגת העל.