לא כך תכנן ליאור זדה את הבכורה שלו בליגת העל, אך קבוצתו החדשה, סקציה נס ציונה הפסידה אמש (שבת) 2:0 להפועל חיפה באצטדיון סמי עופר ולמעשה סימנה עוד משחק לחובתה ממנו יצאה ללא נקודות חשובות מאוד מבחינתה.

המאמן החדש שצפה בקבוצתו מפרקת את הפועל רעננה ונכנס למועדון כשהוא במצב רוח מעודד, לא זכה לראות את הכדור ברשת של היריבה ויצטרך לאסוף שוב את חניכיו לקראת אולי אחד המשחקים הקריטיים ביותר שהיו לקבוצה עד כה כשתפגוש את עירוני קרית שמונה ביום ראשון הבא במשחק הנעילה של העונה הסדירה. בדומה למשחק הזה, בנס ציונה הוחלט כי החבורה של זדה תמשיך לשחק פתוח והתקפי במטרה ללכת על כל הקופה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס:"כל משחק קריטי,שאפו לשחקנים"

בצוות המקצועי לא אהבו את הדרך הנאיבית לטענתם בה שיחקה הקבוצה ועל אף שהגיעו למצבים, לא היו מסוכנים מספיק כפי שציפו מהם. אכזבה נרשמה גם מסאקו טורה שלא היה מספיק איכותי והחלטי בפעולות שלו אך עם זאת בקבוצה גיבו אותו, "הוא היה חלש אבל כל הקבוצה לא שיחקה כמו שצריך. היה צריך לשחק עם יותר תכלית בעיקר כשהוא משחק בחלק הקדמי", אמרו בנס ציונה.

לצד זה, נקודות האור שבקעו מהמשחק בעיני אנשי הקבוצה הן המחצית השנייה שבה סיפקו משחק מסודר יותר ואילו הלחימה כמו זו של הקפטן איתי עוזרי, ששיחק בעודו חולה וזאת בשל העובדה כי בן אל אדרי סובל מפציעה בקרסולו ופרנסיסקו דוטארי לא יכול היה לשחק בשל הכרטיסים הצהובים שספג.

איתי עוזרי (עמרי שטיין)איתי עוזרי (עמרי שטיין)

בתוך כך, במועדון מרוצים מההשתלבות של המאמן החדש במערכת בעוד גם שחקני נס ציונה החמיאו למאמנם החדש על אף ההפסד הכואב, "רואים שהוא מאמן טוב, יש לו טביעת עין טובה וישר דיבר לעניין, מעל הכל הוא בן אדם. אחד שאפשר לצאת איתו לקרב, אנחנו נהיה חייבים להחזיר לו גם על המגרש ואת זה נעשה כבר ביום ראשון הקרוב, משחק שהוא מלחמת עולם".