לאחר ההפסד 3:0 מול הפועל באר שבע אתמול (ראשון) בטרנר, ועל אף המשבר ורצף ההפסדים, בסקציה נס ציונה לא ממהרים למנות מאמן חדש ובימים הקרובים ישבו ביחד עם ארז בלפר על מנת להגיע להחלטה כיצד מתקדמים מפה. כמו כן, בקבוצה שוקלים להביא מאמן מנטלי על מנת שיחזק את הסגל לפני שלבי ההכרעה. 

בלפר מצידו עדיין לא החליט באופן סופי מה הוא רוצה לעשות כשבפניו האופציות להישאר או ללכת בעקבות מי שהוא הולך עימו כבר שנים, עמיר תורג’מן שפוטר מהקבוצה בשבוע שעבר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: ״האדום עצר אותנו במחצית השנייה״

מהצד השני, גם בהנהלת המועדון עוד לא החליטו באופן סופי ומוחלט מה הם רוצים לעשות באשר לעמדה זו, כשיש הרוצים ורואים בבלפר כמי שיכול להצעיד את הקבוצה בפלייאוף התחתון במטרה לשרוד ויש הסבורים כי השחקנים זקוקים למאמן עם יותר ניסיון בכדי לשרוד, כשבין שמות המועמדים יש את רוני אוואט וגיא צרפתי שנחשבים למובילים. 

נחזור למשחק עצמו. גם אחרי הזעזוע בעמדת המאמן, נראו שחקני הקבוצה כבויים וחסרי אנרגיות לפחות בחצי הראשון. הכתומים סבלו מטעויות שחזרו על עצמן בהגנה, בעיקר מצידו של פרנסיסקו דוטארי שתופקד לראשונה כמגן ושעליו רשום השער הראשון שספגה הקבוצה כבר בדקה התשיעית. ואם לא די, בכך המשיכו לסבול מיכולת רעה מאוד של החלוץ מוסה מאזו שלא כבש מתחילת הסיבוב ולא נראה במיטבו כלל, כשרשם החמצה מזעזעת במחצית הראשונה.

ארז בלפר מתוסכל (חגי מיכאלי)ארז בלפר מתוסכל (חגי מיכאלי)

על אף שלא הצליחו לצרף בחלון האחרון חלוץ כפי שרצו, לא מן הנמנע כי מאזו ימצא עצמו על הספסל בניסיון לאפס אותו, רגע לפני קרבות התחתית הצפויות למועדון בכדי להישאר בליגת העל. “הפועל באר שבע זו לא הליגה שלנו”, אמר שחקן בקבוצה, “רצינו לראות משחק אחר אבל אנחנו צריכים להסתכל מעכשיו רק על המשחקים הבאים. עוד לפני החלוקה לפלייאוף יש לנו משחקים שהם כמו גמר כל אחד מהם. אם לא נאמין בעצמנו, אף אחד לא יאמין בנו והתוצאות יהיו זהות על המגרש”.

איתי עוזרי, פרנסיסקו דוטארי ודור כוכב מאוכזבים (חגי מיכאלי)איתי עוזרי, פרנסיסקו דוטארי ודור כוכב מאוכזבים (חגי מיכאלי)

בתוך כך, במועדון מאמינים בסגל הקיים על אף שאינו שופע כפי שרצו לראות, אך טוענים כי בהתאם לתקציב הנתון, נבנתה קבוצה שראויה להרבה יותר ממקומה הנוכחי. בשבועיים האחרונים מנסים בקבוצה לגייס מאמן מנטלי שיסייע במאבקים לכלל הסגל, כולל הצוות המקצועי ובעיקר לשחקנים שעדיין לא התנסו בסוג כזה של משחקים בהם לכל משחק יש משקל רב.