ייאוש בסקציה נס ציונה אחרי ההפסד אמש (שלישי) 2:0 למ.ס אשדוד, שהיה גם ההפסד החמישי ברציפות של הקבוצה שנאבקת נגד הירידה בתחתית הטבלה. על אף האכזבה מהתוצאות, בהנהלה גיבו את עמיר תורג'מן וטענו כי לא יהיו שינויים במשרת המאמן.

450 דקות, זה מספר הדקות בו לא חגגה הקבוצה בכתום שער לזכותה, בעודה רושמת כאמור הפסד חמישי ברציפות. עם שריקת הסיום אמש, נכנסו השחקנים לחדר ההלבשה והתקשו להחליף ביניהם מילים, "זו הייתה הפעם הראשונה שזה הכה בנו ככה, כשאף אחד לא מדבר זה הכי נורא", שיתף שחקן בקבוצה, "אנחנו חייבים שינוי, משהו שיעיר אותנו. השחקנים פה מרוסקים מנטלית". למרות זאת הסביר שחקן נוסף, "אנחנו לא מאבדים תקווה. יש פער של ארבע נקודות בלבד בנינו לבין הקו האדום, זה הכל עניין של שני ניצחונות וקצת מזל".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן שמעון: ״מאמין שנהיה בפלייאוף העליון״

אם לא די בהפסד הכואב, שי אליאס שנפצע בדקה ה-41 והוחלף על ידי רז שטיין, ייבדק במהלך היום בכדי לאמוד את חומרת הפציעה. שטיין אגב, שמחלים מהדלקת במפשעה ותוכנן להיכנס במחצית השנייה על מנת למנוע עומס, צפוי לפתוח ביום ראשון הקרוב במשחק החוץ מול הפועל באר שבע.

בתוך כך, כאמור הקבוצה של תורג'מן לא כבשה במהלך חמשת ההפסדים האחרונים בעוד החלוץ הראשי של הקבוצה, מוסא מאזו לא כבש מתחילת הסיבוב ומעורר חשש כבד בקרב הצוות המקצועי. בקבוצה לא מסתירים כי ישנה אכזבה גדולה מהתנהלותו של מאזו מעבר לבצורת הכיבושים שלו וצפויים לערוך לו שיחת הבהרה ביומיים הקרובים. המאמן התייחס לכך ואמר: "זה לא מקובל, בסופו של דבר אנחנו מעבירים מסר לילדים על כל מיני דברים וכל שחקן, בטח שחקן זר צריך לקבל את הדברים במגרש ולא צריך מכל כרטיס צהוב להשתגע. אנחנו נטפל בזה בתוך המועדון".

מוסה מאזו וטימותי אוואני (חגי מיכאלי)מוסה מאזו וטימותי אוואני (חגי מיכאלי)

באשר לחיזוק, נס ציונה נערכת לסיום חלון ההעברות וצפויה לצרף לשורותיה את החלוץ היהודי-ארנטינאי, אייל שטרכמן על אף שעדיין קיימת התלבטות כלפיו. במהלך היומיים הקרובים שנותרו לחלון ההעברות יחליטו מה עליהם לעשות כשהחלוץ הזר שרצו וכבר הצליחו לסכם את תנאיו, ביטל את הגעתו לישראל ברגע האחרון בשל סיבות משפחתיות. אופציית דור כוכב עדיין על הפרק מבחינתם ובקבוצה טוענים כי יש להם עוד תקווה כי אופיר מזרחי ימצא קבוצה שתקלוט אותו ובכך ישתחרר תקציב נוסף לצורך חיזוק בזק.

ביום ראשון כאמור תצא הקבוצה למשחק חוץ קשה מאוד מבחינתה כשתפגוש את הפועל ב”ש בטרנר. "רוצים לשים את הייאוש מאחורינו אבל אם להיות כנים, המשחק מולם בבאר שבע זה לא המשחק שהיינו צריכים עכשיו".