"הטעויות קורות באופן שיטתי נגד הקבוצות הקטנות", אמר בכעס אמש (רביעי) המנכ”ל של סקציה נס ציונה, רונן זייגרמן, לאחר ההפסד הדרמטי 2:1 מפנדל שנוי במחלוקת בדקה ה-96 שספגה קבוצתו מול הפועל חיפה. בקבוצה התקשו להירגע מהקביעה וטענו, "זו בושה שאדלר לא הלך ל-VAR כדי לבדוק את השריקה". 

"אני לא אדם שמתלונן בדרך כלל על טעויות שיפוט אבל במקרה כזה אני לא יכול לשתוק, יצאתי מהמשחק בתחושת כעס ותסכול", אמר זייגרמן בשיחה עם ONE בהתייחסות להחלטה של השופט זיו אדלר, "במקום לקחת את הכסף ששמו על המערכות האלו שמביאות רק תלונות מצד הקבוצות ולשים על הכשרות לשופטים, ממשיכים עם זה ובסוף ה-VAR יהיה זה שיכריע מי תרד ומי תעלה בטבלה. כבר עדיף טעות אנוש על פני זה שההכרעה תיקבע על פי זוויות שהוא כן ראה והשני לא ראה. זה כבר הפך להיות דבר קבוע שיש טעויות עם המערכת הזו ובאופן שיטתי הטעויות קורות נגד הקבוצות הקטנות, הרי בחיים לא היו מחליטים ככה בלי לבדוק נגד הקבוצות הגדולות. זה החיים שלנו, העבודה שלנו ואנחנו עובדים כל כך קשה כל השבוע כדי להגיע מוכנים ובסוף זה מה שעושים לנו. זה כואב". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: ״לא שבע רצון, צריכים עוד להשתפר״

נוסף לתחושות הקשות של המנכ"ל, בקבוצה טוענים גם כי, אחד הקוונים אמר בסוף המשחק שזה לא היה 'הפנדל הקלאסי', "מזה אומר הפנדל הקלאסי? הוא פשוט השאיר את האמירה הזו ככה והלך". גם השחקנים כעסו ורטנו על ההחלטה של שופט המשחק כשכמעט כולם לא חסכו מהביקורת בפניו של אדלר עצמו ביחד גם עם מאמנם עמיר תורג'מן שזעם על החלטה זו. אחד השחקנים תהה, "איך אפשר שלא להתעצבן אנחנו נלחמים 96 דקות כולם כיחידה אחת ואז החלטה אחת משבשת לנו הכל".

על אף הכעסים והתסכול, תורג'מן וזייגרמן נכנסו לחדר ההלבשה בניסיון לעודד את השחקנים ולהחמיא להם על משחק הלחימה שנתנו גם בעשרה שחקנים, מצב בו היו כבר מהמחצית הראשונה, לאחר שרומריק אטו הורחק. בקבוצה גיבו את המגן אך עם זאת העידו כי יהיו חייבים לשים לב להרחקות אלו שהייתה זו ההרחקה השנייה ברציפות של שחקן מהקבוצה לאחר שרק ביום שבת האחרון הורחק מוסא מאזו מלך השערים של הכתומים. למאזו שנראה עצבני כבר מתחילת המשחק וספג ביקורת על ההרחקה שנבעה בעיקר מעצבים, נערכו שיחות עם מאמנו במהלך השבוע על מנת להסביר לו על החשיבות באיפוק מסוים במהלך משחקים.

זיו אדלר בבדיקת VAR (נעם מורנו)זיו אדלר בבדיקת VAR (נעם מורנו)

כמו כן, במועדון יצאו מעודדים לאור העובדה ששיחקו למעלה ממחצית שלמה בעשרה שחקנים והגיעו למצבים מסוכנים והפגינו לחימה עיקשת כשרק טעות שיפוט לטענתם הובילה להפסד, "הוכחנו שאנחנו יכולים להיות קבוצה טובה עם המון אופי אבל שוב זה לא היה בידיים שלנו", אמרו בקרב השחקנים. אחד מהם שהיה בין הבולטים על המגרש מצד הכתומים היה רז שטיין שזכה למחמאות על היכולת שלו בעוד שכבש את השער לזכות קבוצתו ובכך המשיך למעשה את היכולת הטובה אותה הוא הציג ומציג גם בהיעדרו של מאזו, מה שבכל זאת לא מנע ממנו לצאת עצבני מאוד בסיום מהתוצאה הסופית. 

בתוך כך, עומרי גלזר שיצא במחצית אחרי שחש ברע עקב מכה שספג בראשו, הרגיע את אנשי המועדון כי הוא מרגיש טוב יותר וצפוי לפתוח ביום שבת, אז תפגוש הקבוצה את עירוני קרית שמונה ובמועדון בטוחים כי השחקנים יבואו כבר היום לאימון במלוא המרץ וישכחו את ההפסד הכואב במטרה להתרכז במשחק הקרוב שיהיה זה קרב התחתית הגדול של הליגה בעוד שתי הקבוצות מצויות מתחת לקו האדום המסוכן.