חוזרים לאותה נקודה. רגשות מעורבים בסקציה נס ציונה אחרי ה-2:2 אמש (ראשון) עם מ.ס אשדוד, כשהיא שוב השלימה משחק ליגה ללא ניצחון. הכתומים יפגשו במחזור הבא את הפועל באר שבע, אז יהיה לקבוצה של עמיר תורג’מן עוד יותר קשה להוציא את מלוא הנקודות.

שחקני נס ציונה התחילו טוב נראו כמו קבוצה מאורגנת היטב, הצליחו לגרום להטריד את ההגנה האשדודית ואף סחטו הדיפת פנדל מרועי משפתי, אך גם זה לא עצר אותם. הקבוצה של תורג’מן כבשה גול יפה מראשו של מוסא מאזו הנהדר, שקיבל בישול מצוין מכדור קרן של רז שטיין, אבל דווקא אז הלכו אחורה ונראו לא טוב. גם השער השני של מאזו בדקות הסיום לא חסכו את הביקורות על החצי השני בו הייתה ירידה משמעותית ביכולת.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוואט: לא הגיע לנו לנצח היום

“אני לא יכול להתנחם ביכולת טובה”, אמר שטיין. “אני מאוד מאוכזב כי הגיע לנו יותר, גם עכשיו וגם בשבוע שעבר. היינו עדיפים, שוב קיבלנו שער ממצב נייח ואז נכנסנו למערבולת לא טובה ונרים את הראש, ניקח את הדברים הטובים ונמשיך הלאה”. 

בקבוצה יודעים כי קצב הנקודות עד כה לא מחמיא במיוחד בלשון המעשה, כששוב הביאו רק נקודה אל מאזנם אך עם זאת הביעו מן תקווה לאור היכולת שהציגו בעיקר בחלק ההתקפי. אחת מנקודות האור שציינו בקבוצה לאחר המשחק לצד היכולת המשתפרת לשטיין, שהוסיף בישול נוסף למאזנו, הוא מאזו, שכבר משחק שני ברציפות כובש ואמש אף הוסיף צמד. בקבוצה פרגנו לחלוץ וטענו כי כך הוא משחק מצוין, כשהוא עדיין לא בשיא הכושר שלו ועל פיהם עוד יש לצפות ממנו לרבות בעתיד. 

מוסה מאזו חוגג (שחר גרוס)מוסה מאזו חוגג (שחר גרוס)

בתוך כך, בשבוע הבא תפגוש כאמור הקבוצה את הפועל באר שבע שתהיה משוכה לא פשוטה עבור העולה החדשה אך המאמן תורג’מן מאמין מבחינתו: “אנחנו שווים לחמש או שש קבוצות בליגה, לאשדוד לכפר סבא, לחדרה, לרעננה, לקריית שמונה וחצי הפועל תל אביב, אז לפי דעתי הליגה היא חצי חצי ונכון שקשה לנו להתמודד עם מכבי תל אביב ובמקרה הזה גם עם מכבי חיפה אבל אני חושב שעשינו התקדמות ומקווה שנגד באר שבע נהיה חזקים ועוצמתיים. אבל נגד הקבוצות שציינתי אנחנו מתקדמים, עוד לא ניצחנו אבל אני מקווה שזה בדרך”.