ייאוש אצל העולה החדשה, סקציה נס ציונה לאחר ההפסד אמש (שבת) 3:0 בבית למכבי חיפה. "טוענים שאנחנו עומדים יפה אבל אז אנחנו מפסידים עם שלושה שערים שספגנו, מה עוד אפשר לעשות?" אמרו בקבוצה. החבורה של עמיר תורג'מן עוד החזיקה מעמד עד הדקה ה-64, אך התרסקה מיד עם ספיגת השער הראשון שהביא לאחריו עוד שניים נוספים.

אם לא די בצרות שיש לכתומים על המגרש ובחלק המקצועי, אז אמש גם חלק מהקהל המקומי יצא נגד ההנהלה במחצית המשחק כשקרא לעברם "הנהלה ז***", "הרסתם לנו את הקבוצה", "עדיף יהיה שנחזור לליגה ג'", ואילו בודדים קראו גם למנכ"ל המועדון, רונן זייגרמן, להתפטר מתפקידו. חלק מהתסכול של האוהדים נבע מכך שלטענתם נאלצו להמתין מחוץ לשער 4 שאמור להיות מאוכלס כולו באוהדי המקומיים אך הקבוצה מכרה לשם כרטיסים גם לאוהדי חיפה שנכנסו לפני מי שרכשו מנויים לשער זה, בעוד היו שגם טענו כי ציוד העידוד שלהם לא הגיע ליציע בשל אותו עיכוב.

עמיר תורגמן (עמרי שטיין)עמיר תורגמן (עמרי שטיין)

אם נחזור למשחק עצמו, נס ציונה הצליחה לעמוד מול הירוקים-לבנים בגבורה במחצית הראשונה אך נהייתה שבירה מאוד בחצי השני שלמעשה הכריע את המשחק ובו כבשה היריבה שלושה שערים. פניהם של השחקנים בסיום אמרו כמעט הכל, התסכול בהק מעיניהם ואילו לאחר המקלחות הם יצאו זה אחר זה עם פנים נפולות וראשים לרצפה כמי שזה עתה הבינו שליגת העל לא תהיה פשוטה כלל עבורם. בקופת הקבוצה כעת שתי נקודות בלבד מתוך 18 נקודות אפשריות. 

"אי אפשר רק לעמוד על המגרש, זה לא מספיק ואסור לנו להישען על זה. נהיה חייבים להתחיל להביא נקודות לפני שהליגה תברח לנו", אמר אחד השחקנים בקבוצה, ואם כבר במספרים עסקינן אז גם קצב ההבקעה של הקבוצה הכתומה לא יכול להיות מעודד במיוחד כשרק שני שערי זכות נכבשו לטובתה לעומת 11 שערי חובה שספגה הקבוצה, כשרק אמש ספגה שלושה שערים ושוב הותירה את שער היריבה ללא כדור שנאסף מהרשת.

פרנסיסקו דוטארי ודריס וויטנס מאוכזבים (שחר גרוס)פרנסיסקו דוטארי ודריס וויטנס מאוכזבים (שחר גרוס)

"היה משחק קשה", סיכם הבלם הארגנטינאי בעל האזרחות הישראלית, פרנסיסקו דוטארי, "ידענו שזאת קבוצה מאוד טובה וגם ידענו שיש להם שחקנים טובים ושזה יהיה משחק קשה, אבל אנחנו מאוכזבים ואולי גם קצת כועסים על התוצאה בסיום כי אנחנו חושבים ששיחקנו כמעט 70 דקות בצורה טובה. למרות זא, אחרי זה הם הבקיעו את הגול הראשון שעשה לנו בלאגן והוביל לשני השערים האחרים שכבר היו יותר מדי בשבילנו. אנחנו צריכים לחשוב כבר על המשחק הבא בעוד שבועיים, יש לנו זמן להתכונן אליו, ננסה לעשות את הטוב ביותר שלנו ולהביא את הנקודות. בשבילי הלחץ מהקהל של היריבה גם אם הוא הרוב, זה לא משהו חדש או בעייתי כי אני רגיל לזה מארגנטינה, שכל קבוצה שם מביאה הרבה מאוד קהל, וכך גם היו משחקים כאלה כששיחקתי במקסיקו. אני אוהב את סוג הלחץ הזה, אני לא רואה את זה כלחץ כי כל שחקן שאוהב את הענף הזה רוצה לשחק מול קהל שעושה אווירה ביציעים".

דוטארי הוסיף: "העובדה שיש לנו רק שתי נקודות כמובן מביאה לחץ על הקבוצה, תחילת העונה שלנו הייתה עוד יותר קשה כי כבר על המשחקים הראשונים מתוך שישה כבר שיחקנו נגד ארבע או חמש מהקבוצות הטובות ביותר בישראל אבל כל משחק יהיה כמו גמר בשבילנו אז נצטרך לאסוף נקודות ולנצח משחקים. אני בטוח שנישאר בליגה בסופו של דבר וכמוני ככה חושבים כל השחקנים בסגל, כולם ממוקדים למטרה הזאת, נעבוד קשה בשביל להצליח ולעמוד בה. אני מרגיש טוב באופן אישי, רק התחלתי את דרכי בליגה הישראלית כי אלו רק המשחקים הראשונים שלי פה אבל אני מרגיש פה טוב ומרגשי שממשחק למשחק אני משתפר ומרגיש יותר בנוח עם החברים שלי בחוליית ההגנה. אנחנו צריכים להבקיע יותר, להשתפר ולנצח משחקים כי לא יעזור שרק נראה טוב על המגרש בלי תוצאות, אנחנו יכולים לעשות את זה”.