רגע לפני משחק הקבוצה הערב (רביעי) במסגרת המחזור החמישי בליגה העל, מועדון סקציה נס ציונה עומד בפני ערב גורלי מבחינתו, כשחברי העמותה התכנסו על מנת לבחור יו״ר חדש אחרי חודשיים בהם התפקיד נשאר יתום מאז עזיבתו של היו״ר בארבע השנים האחרונות, אלי כהן. כהן אגב הודיע באופן מפתיע כשעתיים לפני הישיבה כי הוא מסיר מועמדתו בבחירות הנוכחיות. 

בשל הסרת המועמדות של כהן, נותרו שני מועמדים, דודו עוז וקובי שוסטר, אך במהלך הישיבה הודיע שוסטר על הסרת מועמדתו ועל תמיכתו גם כן במועמד היחיד למעשה שנותר במירוץ לתפקיד, עוז כאמור. 

אוהדי נס ציונה (רדאד ג'בארה)אוהדי נס ציונה (רדאד ג'בארה)

כזכור, ביוני האחרון בעת שהקבוצה החלה הכנותיה לקראת העונה החדשה החליט אלי כהן, היו״ר דאז, ללכת צעד אחורה בשל חילוקי דעות באשר לסוגיית האצטדיון הביתי וכן התקציבים השונים המיועדים למועדון. לאחר שחזר בו מהחלטה זו תוך ימים ספורים, החליט כהן כי אינו יכול להמשיך גם בשל התחייבותו לעבודתו העיקרית ועל כן התפטר מתפקידו שנשאר ללא מחליף עד עצם היום הזה.

אלי כהן מסר באשר לסוגייה סביבו: ״לא רציתי לשוב ואיני מתחרט על העזיבה. חלק מאנשי העמותה העמידו אותי מתוך כוונה לשנות דברים וכשהבינו כי איני מוכן לשוב, הוציאו הודעה שאני לא מתמודד״.