סקציה נס ציונה המשיכה אמש (שלישי) בחיפוש אחר הניצחון הראשון שלה אך שוב לא צלחה במשימה עם 0:0 מול הפועל רעננה במחזור השלישי של גביע הטוטו. חניכיו של עמיר תורג׳מן הפגינו אולי את אחד המשחקים הפחות טובים שלהם בתקופת ההכנה והם יודעים שדרוש מצידם שיפור ניכר אם הם רוצים לשרוד בליגת העל. 

כבר אחרי חמש דקות קיבלו הכתומים סיבה לדאגה כשהקפטן, סהר לוי, נפצע והוחלף בשל מתיחה חזקה בשריר הירך האחורי. לוי ייבדק במהלך היום על מנת לאמוד את חומרת הפציעה כשבקבוצה מקווים כי לא ייעדר לתקופה ממושכת. בגזרת הרכש, נועם כהן הושאל ממכבי תל אביב. המגן/קשר בן ה-20 מגיע לקבוצה של עמיר תורג׳מן אחרי ששיחק בעונה שעברה בבית״ר תל אביב/רמלה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: יש עצבים, יש לחצים

היה זה משחק הבית הראשון של הקבוצה באצטדיון הביתי שלה לעונה הקרובה, הרחוק כחצי שעת נסיעה מהעיר שלה. על מנת למשוך את הקהל אל המושבה, קבעו בעולה החדשה מחיר של 10 שקלים לכרטיס, אך נראה היה כי גם זה לא סייע בהבאת אוהדים, כשרק כ-100 צופים נכחו בצד הכתום (210 סך הכל באצטדיון).

בחזרה למשחק עצמו. המחצית השנייה עוד נראתה טוב יותר מבחינת הכתומים, אך המאמן וצוותו עדיין משתוקקים לרכש, נושא שמורגש על כר הדשא וגם בשיחות הפנימיות והפומביות בקרב אנשי המועדון. מי שאולי יכול לעודד מעט את המצב הוא הבלם הארגנטינאי, פרנסיסקו דוטארי, שצפוי להגיע ארצה במהלך השבוע לאחר לידת בנו ובהתאם לדרישות משרד הפנים, יכנס ביחד עם אשתו לישראל על מנת להמשיך את תהליך העלייה.  

פרנסיסקו דוטארי (רוסאריו סנטרל) פרנסיסקו דוטארי (רוסאריו סנטרל)

ייתכן כי הבלם ינחת בארץ כתייר, יתאקלם באימונים כדרישת הצוות המקצועי וימתין לאשתו שמעוניינת לחכות לפחות חודש מהלידה לפני שתגיע לארץ. רק לאחר מכן, יבצעו השניים את תהליך העלייה בהתאם לדרישות משרד הפנים, כשייתכן ויצטרך לצאת מגבולות המדינה ולשוב אליה ביחד עם משפחתו. 

עוד בנושא הרכש, סאקו טורה עדיין מעורר התלבטות בקרב אנשי המועדון שטרם החליטו האם זה השחקן המתאים לחיזוק, כשתורג׳מן חושש כי בנוסף לגילו הצעיר, הוא מתפקד בעמדה שאין לו בה צורך בחיזוק. המאמן רוצה לחזק את החלק ההתקפי ואילו טורה הנו קשר. על כן, ימתינו במועדון עם ההחלטה לגביו. 

הבלם אושר אבו, שהאריך חוזהו בקבוצה, סיכם את המשחק מול רעננה ואמר:״התחלנו קצת כמו שאר המשחקים שלנו, מפוחדים אולי זו לא המילה אבל לא כמו שאנחנו רוצים להיראות בהתחלה. במחצית השנייה נראנו מצוין והגענו למצבים וככה אנחנו צריכים להיראות כי היה כדורגל טוב וחיובי. אני בטוח שזה ישתפר ועם השחקנים שיצטרפו ניראה הרבה יותר טוב עם כדורגל התקפי, יותר ביטחון״.

 אושר אבו מול קייס גאנם (שחר גרוס) אושר אבו מול קייס גאנם (שחר גרוס)

החלק האחורי והיכולת שלו באופן אישי: ״כל עוד לא ספגנו אז אפשר להגיד שעשינו את העבודה שלנו, אבל גם זה שלא כבשנו זה כולם ביחד כי כל הקבוצה עושה הגנה וכל הקבוצה עושה גם התקפה, אין פה באמצע. חשוב לי ששיחקתי, זה חשוב לי ומוסיף ביטחון להמשך שאני בטוח שיהיה בסדר״.