סקציה נס ציונה תארח מחר (שלישי, 19:30) את הפועל רעננה במסגרת המחזור ה-4 בגביע הטוטו, לראשונה באצטדיונה הביתי לעונה זו – אצטדיון המושבה. חניכיו של עמיר תורג׳מן ינסו להשיג ניצחון ראשון בעונה הנוכחית מול הקהל הביתי. 

על אף המרחק מהעיר, במועדון מצפים לנוכחות גבוהה של הקהל בכתום שידחוף את השחקנים במשחק הרשמי הראשון בבית כקבוצה בליגת העל ובכדי לעודד הגעה של צופים הוחלט להעמיד למכירה את כרטיסי הכניסה ב-10 שקלים בלבד. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סגל:"עשינו עבודה טובה ב-3 שנים האחרונות"

מבחינה מקצועית על פי התרגול באימון המסכם נראה כי תורג׳מן ייתן הזדמנות לשחקנים שטרם שיחקו הרבה עד כה על מנת לחלק את הדקות ולאפשר הזדמנות לשחקני הספסל. סאקו טורה צפוי להמשיך כנבחן במדים הכתומים בעוד ייתכן כי סביאן לילאי יקבל מנוחה.

בני נתן ואילון ירושלמי שעלה מהספסל מול אשדוד תורגלו ב-11 לצידו של טורה בעוד, בחלק הקדמי מסתמן כי אמנון טדלה, סהר לוי ורז שטיין יקבלו את הקרדיט. גם בחלק האחורי יתכנו שינויים כשאושר אבו תורגל במקומו של רמריק אטו לצד איתי עוזרי כשבן סיטלקול ימשיך בעמדת המגן הימני ואילו אופק ביטון הצעיר תורגל בעמדת המגן השמאלי. 

הרכב משוער: מתן זלמנוביץ’ (עמרי גלזר), בן סיטלקול, איתי עוזרי, אושר אבו, אופק ביטון, סאקו טורה, בני נתן, אילון ירושלמי, אמנון טדלה, סהר לוי ורז שטיין.

לאחר שהפסידה 2:0 לבית״ר ירושלים ביום רביעי האחרון, הפועל רעננה השלימה את הכנותיה לקראת המפגש מול סקציה נס ציונה מחר ב-19:30 מול סקציה נס ציונה בגביע הטוטו.

אביחי ידין ישוב להרכב, עדי נמני בספק

מסתמן כי המאמן מנחם קורצקי יבצע מספר שינויים בהרכב לעומת ההרכב שהפסיד לבית״ר ירושלים, כאשר אביחי ידין הוותיק צפוי לשוב ל-11, ככל הנראה על חשבונו של בן סביר, בעוד ישנה התלבטות לגבי מי שיפתח בכנף הימנית, כאשר יואב תומר, אחמד דראושה ורועי לוי, שפתח ב-11 מול הירושלמים, מתחרים על חולצת ההרכב.

בתוך כך, המגן הימני עדי נמני סובל מרגישות במפשעה, כאשר כשירותו תיבחן לקראת המשחק. אם יוחלט בסופו של דבר שנמני לא כשיר למשחק, או לחילופין, להעניק לו מנוקה על מנת לא לסכן אותו, מי שצפוי לפתוח כמגן ימני הוא מאור ג׳רסי, כאשר עמית כהן צפוי לשוב בכל מקרה להרכב ולפתוח כמגן שמאלי.

אביחי ידין (חגי מיכאלי)אביחי ידין (חגי מיכאלי)

הרכב משוער: אסף צור, עדי נמני (מאור ג׳רסי), עידו לוי, דויד מתאוס, עמית כהן, אביחי ידין, דיוויין נה, אור דסה (שניר שוקר), יואב תומר (אחמד דראושה), יוג׳ין אנסה וקייס גאנם.