על אף שכבר הודיע כי יישאר בתפקידו, יושב ראש סקציה נס ציונה, אלי כהן הודיע הערב (ראשון) בישיבת העמותה כי הוא מסיים את תפקידו אחרי ארבע שנים באופן מפתיע אחרי שביום חמישי האחרון הודיע את ההפך. 

מהמועדון נמסר: ״בישיבת העמותה הערב הודיע היו"ר אלי כהן על סיום דרכו במועדון. עמותת סקציה נס ציונה מאחלת לו בהצלחה בהמשך דרכו ומודה על תרומתו הגדולה להצלחת הקבוצה ב-4 השנים האחרונות״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בצמד של זהבי, האם הגיע לו אדום ישיר?

כהן עבר עם המועדון כברת דרך מליגה א’ עד לעלייה ההיסטורית לליגת העל אך בשל מחלוקות הנוגעות בבניית הקבוצה לעונה הבאה ואי הסכמות באשר לסיוע החיצוני למועדון באשר לתקציב ולמועדון, החליט כהן לבסוף לעזוב. היושב ראש הודיע זאת על אף שרק ביום חמישי האחרון בישר בהודעה רשמית כי לאחר שיחה עם ראש העיר, שמואל בוקסר, הוא ממשיך בתפקידו וחוזר מהחלטתו לסגת אחורנית אך הערב הפתיע כאמור והתפטר.

בתוך כך, מהישיבה עלה גם כי הדוחות הכספיים מראים שהכתומים מסיימים את העונה בסוף החודש באופן וללא חובות בכלל בעוד תקציב המועדון לעונה הבאה יעמוד על 12 מיליון ש”ח במטרה לגייס ספונסרים משמעותיים שיגדילו אותו.  באשר ליושב הראש החדש, בימים הקרובים יצטרפו חברי הנהלה חדשים ובמקביל ינסו להתאושש מהעזיבה המפתיע ולמצוא יושב ראש חדש במקומו של כהן. המנכ״ל רונן זייגרמן יישאר בתפקידו ויבנה את הסגל לצידו של המאמן, עמיר תורג׳מן.

תגובתו הרשמית של אלי כהן: "בישיבת העמותה הודעתי לחברי העמותה על רצוני לסיים את תפקידי מסיבות אישיות. אבצע העברה מסודרת של התפקיד ככל שאדרש. תודה רבה לכולם על 4 שנים מדהימות”. בשיחה עם ONE אמר כהן: “הסקציה מאוד יקרה לי וחבל שהיא עולה לכותרות מסיבות כאלה. מבטיח לעזור מבחוץ מי שיבקשו”.