לפני המשחק של נבחרת ישראל ביום שלישי מול לטביה, הנבחרת הצעירה תופיע גם באצטדיון המושבה כשתמשיך את קמפיין מוקדמות אליפות 2021 מול איי פארו. לקראת המשחק, דיבר היום (ראשון) המאמן ניר לוין לאחר האימון של הנבחרת שהסתיים בשיחת עידוד של וילי רוטנשטיינר אל מול השחקנים.

"היה ניצחון מכובד על קזחסטן, משמעותי לתחילת הקמפיין, אבל אנחנו עם הפנים קדימה לקראת איי פארו, משחק לא פשוט בכלל", אמר לוין. "נשחק עם ההרכב הכי חזק, השחקנים חדורי מוטיבציה ואני מקווה שנגיע מוכנים וננצח. אנחנו פייבוריטים והמשחק בבית שלנו. זאת נבחרת שעשתה חיים קשים ליריבות שלה, מי אנחנו שנזלזל בה. אנחנו רוצים להשתפר מולם”. אגב, כאשר לוין מדבר על “חיים קשים” הוא צריך להסתכל על התוצאות האחרונות של איי פארו. תבוסה 7:1 לצופ ןמקדוניה בחודש שעבר ובסך הכול שלושה משחקים עם 0 נקודות והפרש שערים 13:2.

וילי רוטנשטיינר עם שחקני נבחרת ישראל הצעירה (מערכת ONE)וילי רוטנשטיינר עם שחקני נבחרת ישראל הצעירה (מערכת ONE)

על ההתקדמות של עילאי אלמקייס: "דיברתי עם אנדי הרצוג לגבי עילאי ושמחתי לשמוע שהוא נראה טוב באימונים ומתקדם. התפקיד שלנו כנבחרת צעירה הוא לספק שחקנים לנבחרת הבוגרת. אנחנו שמחים על ההתקדמות שלו ומברכים עליה, ובכלל על השחקנים של הבוגרת והיו איתנו בקמפיין הקודם".

עתידו האישי: "אני לא מתעסק בהצלחה שלי. חלק מהשחקנים כאן אני מכיר אותם 10 שנים מהנבחרת הצעירות. התפקיד שלנו הוא לשפר אותם ולהתקדם. פחות מתמקד בתוצאות שלי".