בעירוני קריית שמונה פתחו הבוקר (שני) את היום הרביעי במחנה האימון בסלובקיה, יממה לאחר ההפסד 1:0 לניטרה מהליגה הראשונה במדינה במשחק האימון הראשון במחנה.

בקריית שמונה היו מאוכזבים מהיכולת של השחקנים במשחק הראשון, אך ישנה תקווה כי במשחקי האימון הבאים הקבוצה תציג יכולת משופרת גם בחלק הקדמי וגם בחלק האחורי, שבשלב זה מדליק לא מעט נורות אדומות בקרב הצוות המקצועי בראשות המאמן חיים סילבס.

יש לציין כי למרות אותן נורות אדומות, ולמרות העובדה שחסר לקבוצה עומק במרכז ההגנה ושמרקוס דיניז טרם נכנס לקצב, אין בקריית שמונה שום כוונה לצרף בלם נוסף, או שחקן אחר, לצורך העניין.

איזי שרצקי. מרוצה מהסגל (נעם מורנו)איזי שרצקי. מרוצה מהסגל (נעם מורנו)

הבעלים איזי שרצקי, שנוכח במחנה האימון ועוקב מקרוב אחר המתרחש, מרוצה מהסגל שהוא בנה יחד עם המאמן חיים סילבס ולמרות שיש לו מקום לזר נוסף בסגל הוא הבהיר בשיחה עם ONE: "הסגל סופי. אנחנו לא מחפשים בלם. הסגל סגור"

שחקן במועדון הצפוני סיפר ל-ONE ממחנה האימונים: "יש אווירה טובה ומתחיל להיווצר חיבור טוב בין הוותיקים לצעירים ובין השחקנים החדשים לאלו שהמשיכו. עכשיו צריכים לעשות תוצאות טובות כדי להעלות את הביטחון".

אמש, לאחר צפייה משותפת במשחק גמר המונדיאל, קיבלו שחקני הקבוצה ערב חופשי לטיול בבירת סלובקיה, ברטיסלבה, והיום הם ישובו לאימונים, כאשר ישנה תקווה כי המגן אורי מגבו, הסובל מכיווץ בשריר, יוכל לשוב לאימונים. מחר תקיים הקבוצה את משחק האימון השני במסגרת המחנה, נגד סיופוק מהליגה השנייה בהונגריה.